Szukasz mieszkania? Sprawdź 3 powody, dla których teraz...

  Szukasz mieszkania? Sprawdź 3 powody, dla których teraz warto skorzystać z promocji Murapolu

  Artykuł sponsorowany

  Dziennik Zachodni

  Szukasz mieszkania? Sprawdź 3 powody, dla których teraz warto skorzystać z promocji Murapolu
  Specjalnie dla czytelników, którzy szukają nowego mieszkania, sprawdziliśmy ofertę lidera rynku deweloperskiego w Polsce. Klienci Murapolu mogą teraz skorzystać z jedynej takiej promocji, dzięki której unikną opłat notarialnych przy zakupie swojego nowego M. Opłaci je za nich deweloper.
  Szukasz mieszkania? Sprawdź 3 powody, dla których teraz warto skorzystać z promocji Murapolu
  Murapolowi w ubiegłym roku zaufała rekordowa i największa liczba klientów w całej Polsce. Lider rynku uruchomił właśnie specjalną promocję. Każdy kto z niej skorzysta, może kupić mieszkanie jeszcze korzystniej finansowo niż do tej pory. Akcja „Kup mieszkanie bez kosztów notarialnych” potrwa do końca stycznia i obejmuje mieszkania w 12 miastach Polski. Ale brak opłat u notariusza to nie wszystko. Sprawdź powody, które sprawią, że dzięki Murapolowi zyskasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  1. Murapol pokryje za Ciebie koszty notarialne

  Z zakupem mieszkania wiążą się tzw. koszty notarialne. Tylko teraz klienci Murapolu mogą jednak ich uniknąć. Związane z podpisaniem umowy opłaty notarialne zostaną w całości pokryte za nich przez dewelopera. Oszczędzone pieniądze można przeznaczyć np. na urządzenie nowego M.

  2. Otrzymasz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

  Eksperci finansowi pracują w każdym salonie sprzedaży Murapolu. Znają oferty kilkunastu banków i pomagają wynegocjować najkorzystniejsze warunki spłaty kredytu hipotecznego. Dzięki nim można uniknąć kłopotliwych formalności bankowych oraz szybciej uzyskać najbardziej korzystne dofinansowanie zakupu mieszkania. Na tym nie koniec korzyści.

  3. Unikniesz podatku i prowizji pośrednika

  Spotkanie z doradcą Murapolu w jednym z 12 miast pozwoli wybrać i zarezerwować najbardziej odpowiednie dla siebie mieszkanie. Oprócz komfortu wyboru, decyzja o zakupie nowego M wiąże się z konkretnymi oszczędnościami. W odróżnieniu od transakcji na tzw. rynku wtórnym, wybierając nowe mieszkanie unikamy wyższych kosztów. A mowa o podatku i prowizji dla pośrednika, które mogą wynieść kilkadziesiąt tysięcy zł.

  Warto się pospieszyć, bo promocja Murapolu jest ograniczona czasowo do końca styczna.
  Więcej na temat specjalnej akcji Murapolu dowiesz się na murapol.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama