Żeń-szeń syberyjski na olimpiadę - cena, opinie,...

  Żeń-szeń syberyjski na olimpiadę - cena, opinie, właściwości, działanie, gdzie kupić?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Żeń-szeń syberyjski na olimpiadę - cena, opinie, właściwości, działanie, gdzie kupić?
  Żeń-szeń syberyjski to żeń szeń jeszcze bardziej skuteczny niż żeń-szeń indyjski. Podbił kosmos i olimpiadę! Sprawdził się jako suplement, stosowany przez kosmonautów i sportowców w celu zwiększenia wydolności organizmu. Zmniejsza poziom cholesterolu, działa na ciało i psychikę jak naturalny doping, zwiększając poziom koncentracji, redukując zmęczenie i zwiększając odporność. Żeń-szeń syberyjski potrafi wiele, nawet poradzić sobie z impotencją…
  Żeń-szeń syberyjski na olimpiadę - cena, opinie, właściwości, działanie, gdzie kupić?
  ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI EXTRACT 400mg jedyna taka formuła na rynku , najmocniejsza dostępna dawka 400mg ekstraktu - sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Nim trafił do krwioobiegu kosmonautów, żeń-szeń syberyjski rósł sobie długo nieodkryty. Zajadały się nim jelenie i inne zwierzęta, zamieszkujące tajgę. Dopiero w połowie XX wieku w Rosji zaczęto prowadzić badania nad jego skutecznością. Od tego momentu żeń-szeń syberyjski zyskał popularność i stał się bohaterem wielu badań, przeprowadzonych na całym świecie.
  Obecnie żeń-szeń syberyjski znany jest prawie na całym świecie. Suplementy z żeń-szeniem mają jednak różną jakość, zależną od procesów wytwarzania. W przypadku żeń-szenia, kluczem są m.in. odpowiednie procesy suszenia. „Żeń Szeń Syberyjski Extract 400mg” firmy Wish Pharmaceutical to gwarancja suplementu najwyższej jakości i skuteczności. Więcej o produkcie lidera na polskim rynku suplementów – tutaj: www.zdrowiemarket.pl .

  Żeń-szeń syberyjski wzmacnia i oczyszcza

  W badaniach udowodniono, że żeń-szeń syberyjski stanowi skuteczne oręże do walki z rakiem. Pomaga również organizmowi radzić sobie ze skutkami ubocznymi chemioterapii i radioterapii. Dzieje się tak dlatego, ponieważ żeń-szeń syberyjski działa immunostymulująco, czyli mobilizuje siły organizmu do walki z wrogiem.
  Stwarza organizmowi ku temu możliwie przyjazne środowisko, gdyż żeń-szeń syberyjski uruchamia szereg procesów detoksykacji z organizmie i pomaga usunąć zanieczyszczenia, powstałe w wyniku stresów, diety czy zażywania środków farmakologicznych.

  Żeń-szeń syberyjski na straży zdrowia


  Dzieje się tak dlatego, że żeń-szeń syberyjski należy do substancji zwanych adaptogenami. Pod tą nazwą kryją się lecznicze właściwości, polegające na dostosowaniu działania do aktualnej sytuacji, jaka funkcjonuje wewnątrz organizmu. Żeń-szeń syberyjski będąc adaptogenen dostarcza różnych niezbędnych składników, których zadaniem jest zmobilizować organizm do odzyskania równowagi i zmobilizowania naturalnych sił.

  Dzięki temu żeń-szeń syberyjski ma zdolność zarówno redukowania nadciśnienia, jak i niskiego ciśnienia, zmęczenia, jak i nadmiernego pobudzenia. Kierunek działania żeń-szeń dostosowuje do potrzeb organizmu. Podobne właściwości mają między innymi inne popularne suplementy: Spirulina, Ashwaganda czy Amlan.

  Żeń-szeń syberyjski – broń w infekcjach

  Kliniczne badania potwierdzają, że żeń-szeń syberyjski doskonale radzi sobie z infekcjami na tle wirusowym i bakteryjnym. Jest jednym ze składników tzw. Protokołu Buhnera, stworzonego przez jednego z najbardziej znanych na świecie zielarzy, który leczy boreliozę i neuroboreliozę.

  Żeń-szeń syberyjski jest również z powodzeniem stosowany w leczeniu wirusa opryszczki (zarówno pospolitej, jak i narządów płciowych). Badania naukowe, przeprowadzone dwie dekady temu na około setce ludzi wykazały, że stosowanie żeń-szenia syberyjskiego znacząco redukuje częstotliwość nawrotów, jak i intensywność występowania opryszczki.

  ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI EXTRACT 400mg jedyna taka formuła na rynku , najmocniejsza dostępna dawka 400mg ekstraktu - sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Żeń-szeń syberyjski dla kosmonautów
  Żeń-szeń syberyjski stymuluje metabolizm. Regularne spożywanie żeń-szenia syberyjskiego zwiększa spalanie kwasów tłuszczowych i węglowodanów. Stosowany podczas wysiłku fizycznego, z jednej strony maksymalizuje efekt spalania tkanki tłuszczowej, a z drugiej podnosi poziom efektywności treningu.
  Żeń-szeń syberyjski używany był przez kosmonautów w Rosji właśnie jako środek zwiększający efektywność treningu, podczas rygorystycznych ćwiczeń. Brali go również rosyjscy atleci w czasie olimpiady, żeby maksymalnie ponieść swoją wydolność. Może być stosowany przez dzieci i osoby starsze.
  Warto skorzystać z żeń-szenia najwyższej jakości. A taki oferuje firma Wish Pharmaceutical.
  Więcej o suplemencie „Żeń Szeń Syberyjski Extract 400mg” firmy Wish Pharmaceutical można przeczytać tutaj: www.zdrowiemarket.pl .

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama