Zmarszczki? Rozstępy? Ślady po trądziku? Pomoże laser...

  Zmarszczki? Rozstępy? Ślady po trądziku? Pomoże laser frakcyjny PIXEL CO2

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zmarszczki? Rozstępy? Ślady po trądziku? Pomoże laser frakcyjny PIXEL CO2
  1/5
  przejdź do galerii
  Jesteście na to gotowi? Gwarantujemy nową jakość odbicia w lustrze!

  Najnowocześniejszy laser chirurgiczny PIXEL CO2, pierwszy tego typu w Polsce, jest od marca dostępny w Klinice Zakrzewski w Katowicach. Terapia z jego zastosowaniem zapewnia kompleksowe odmładzanie, które nie tylko ujmuje lat, ale też stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych. Precyzję i efekty pracy tego urządzenia można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych. Z tą różnicą, że zabieg z użyciem PIXEL CO2 nie wymaga - charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych - długiej rekonwalescencji.


  Laser PIXEL CO2 sprawdzi się, jeśli oczekujesz:

  - Wygładzenia linii i zmarszczek
  - Spłycenia ,,lwiej bruzdy” i ,,zmarszczek marionetki”
  - Rozjaśnienia przebarwień
  - Spłycenia i rozjaśnienia blizn (pourazowych, trądzikowych)
  - Zmniejszenia cieni i opuchlizny w okolicy oczu
  - Poprawy elastyczności skóry i uniesienia owalu twarzy
  - Wymodelowania konturu, delikatnego powiększenia i ujędrnienia ust
  - Zastosowanie PIXEL CO2 to kombinacja korzyści:
  - Świeży, młody wygląd
  - Wygładzenie i poprawa gęstości skóry
  - Stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych

  Jak działa PIXEL CO2?

  Tłumaczy dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatolog z Kliniki Zakrzewski w Katowicach specjalizującej się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii:
  PIXEL CO2 to najbardziej zaawansowana technologia w służbie piękna. Wielozadaniowość i bezpieczeństwo umożliwiają jego szerokie zastosowanie w dziedzinie medycyny estetycznej. Nowoczesne rozwiązania, takie jak cięcie i koagulacja w jednym kroku, pozwalają na bardzo precyzyjne użycie lasera na tych obszarach skóry, które wymagają delikatnego traktowania, co bezpośrednio przekłada się na wysoką efektywność terapii przy minimalizacji czasu potrzebnego na gojenie i rekonwalescencję.

  Leczenie laserem frakcyjnym CO2 polega na wytwarzaniu mikroskopijnych uszkodzeń, które nie wpływają negatywnie na otaczającą tkankę. Tysiące powstałych w trakcie zabiegu mikroperforacji, stymuluje skórę do odbudowy, a w konsekwencji prowadzi do jej ujędrnienia, poprawy gęstości, wygładzenia zmarszczek i widocznego wyrównania jej kolorytu. Doskonałe rezultaty są efektem dedykowanego połączenia modułów lasera i wibracji akustycznych, które „podają” składniki aktywne aż do głębokich warstw skóry. Najbardziej zaawansowany technicznie na rynku skaner umożliwia pełną kontrolę czasu zatrzymania lasera, powierzchni objętej zabiegiem i natężenia mocy, optymalizując efektywność terapii i dając pełną kontrolę nad jej rezultatem

  Zalety PIXEL CO2

  - Skuteczność potwierdzona klinicznie
  - Minimalny czas trwania impulsu
  - Natychmiastowe rezultaty
  - Krótki okres gojenia się skóry
  - Precyzja i delikatność

  Przy umiarkowanym lub intensywnym zabiegu efekt poprawy napięcia skóry jest natychmiastowy. W przypadku głębokich zmarszczek czy blizn koniecznych może okazać się kilka zabiegów.

  W wypadku blizn potrądzikowych - często potrzebne są 2 lub 3 zabiegi, aby wzmocnić efekt i wyrównać fakturę oraz koloryt skóry po przebytym trądziku.

  Zabieg można stosować na dowolne obszary ciała, choć najczęściej terapia dotyczy twarzy, szyi i dekoltu. Możliwe jest poddanie zabiegowi jedynie fragmentu ciała np. z blizną po wypadku.

  PIXEL CO2! To jest to, czego właśnie potrzebujesz!

  Więcej informacji na: klinikazakrzewski.pl +48 720 832 424 zapisz się na wizytę teraz: info@klinikazakrzewski.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama