Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii [ZDJĘCIA I WIDEO]

Redakcja
Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii
Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii EPA/Andreu Dalmau
Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii! Piłkarze Diego Simeone zremisowali w ostatniej kolejce Primera Division 1:1 z FC Barcelona i po raz dziesiąty w historii sięgnęli po tytuł. ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO

Atletico Madryt Mistrzem Hiszpanii:

Zwycięski podział punktów piłkarzom z Madrytu nie przyszedł jednak łatwo. Szkoleniowiec gosci Diego Simeone już po 23. minutach musiał dokonać dwóch zmian. Przez kontuzję z boiska zeszli najlepszy strzelec Atletico Diego Costa i Arda Turan.
To były jednak złe gorszego początki. W 34. minucie kapitalnym strzałem popisał się Alexis Sanchez, gospodarze prowadzili 1:0 i to oni w tym momencie byli wirtualnymi mistrzami Hiszpanii.

ZOBACZ KONIECZNIE: TAK RELACJONOWALIŚMY MECZ BARCELONA - ATLETICO:
BARCELONA - ATLETICO 1:1. ATLETICO MISTRZEM HISZPANII

Po zmianie stron zmienił się obraz gry. Do głosu doszło Atletico i po pięciu minutach do remisu doprowadził Diego Godin.
Barcelona na to trafienie odpowiedziała golem Leo Messiego, ktory nie zostal uznany ze wzgledu na spalonego Argentynczyka. Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii po raz pierwszy od sezonu 95/96. Drugie miejsce dla Katalończyków, trzecie dla Realu Madryt.