Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3:1 [OPINIE TRENERÓW]

Po meczu powiedzieli:

Adam Nawałka, trener Górnika: Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Takiej gry i takiego zaangażowania, jakie oglądaliśmy w pierwszej połowie, oczekiwałem od moich piłkarzy. Pressing, zaangażowanie, wywieranie presji na rywalu, zmuszanie go do błędu... Po przerwie mieliśmy moment kryzysu, pozwoliliśmy się Widzewowi rozpędzić, ale opanowaliśmy sytuację strzelając trzecią bramkę. W polskiej lidze, gdzie różnica poziomów nie jest wielka, konieczne jest właśnie przede wszystkim wielkie zaangażowanie, a my to pokazaliśmy.

Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3:1 [RELACJA LIVE, ZDJĘCIA]

Radosław Mroczkowski, trener Widzewa: Mogę mieć do mojego zespołu pretensje za łatwo stracone bramki. Wygrała drużyna lepsza, ale przy stanie 0:1 mieliśmy dwustuprocentową sytuację, ale została zmarnowana. Tylko początek drugiej połowy był taki, jaki chcieliśmy w tym meczu oglądać.