Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg [ NA ŻYWO + RELACJA + TRANSMISJA] Puchar Polski

Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik - Siatka Tarnobrzeg NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA LIVE Kolejnym rywalem piłkarzy Energetyka ROW Rybnik w I rundzie Pucharu Polski będzie zajmująca trzecie miejsce w tabeli II ligi Siarka Tarnobrzeg. Początek meczu na stadionie przy ulicy Gliwickiej dzisiaj o godzinie 17. Sędzią meczu będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Mecz Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg NA ŻYWO + RELACJA:

Piłkarze Siarki w poprzedniej rundzie wyeliminowali Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Na boisku rywala podopieczni Tomasza Tułacza prowadzili w 80 minucie już 3:0, ale potem pozwolili gospodarzom strzelić dwie bramki. To też może być wskazówką dla zespołu z Rybnika, by grali do ostatniej minuty.

Kto wygra w meczu Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg?

W lidze drużyna z Tarnobrzegu wygrała oba spotkania, pokonując najpierw Rozwój Katowice 2:1, a potem Nawiślan Góra 1:0. Rybniczanie mogą wziąć rewanż za te porażki naszych zespołów. Energetyk ROW w lidze zgromadził do tej pory 4 punkty po zwycięstwie z Rakowem 2:1 i remisie na wyjeżdzie z Rozwojem Katowice 2:2.