FIVB Mistrzostwa Świata 2014 NIEMCY - KUBA 3:0 [RELACJA LIVE]

Krzysztof Górka
NIEMCY - KUBA 3:0 NA ŻYWO + TRANSMISJA: Dzisiaj kolejne mecze drużyn z grupy B siatkarskich mistrzostw świata, które rozgrywają swoje spotkania w katowickim Spodku. Kuba przegrała z Niemcami. Transmisję przeprowadził Polsat Volleyball 1.

FIVB Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014 Katowice:

ZOBACZ KONIECZNIE:
NIEMCY - KUBA 3:0 ZDJĘCIA I RELACJA

GDZIE OGLĄDAĆ MECZE MISTRZOSTW ŚWIATA W SIATKÓWCE?
GDZIE ZOBACZYĆ MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE? ZOBACZ TUTAJ

RELACJA LIVE z meczu Kuba - Niemcy:

14.38 KONIEC MECZU Niemcy wygrywają 19:25 i cały mecz 0:3

14.35 Dobry blok reprezentanta Niemiec, Nasi zachodni sąsiedzi grają rewelacyjnie Kuba 15:21 Niemcy

14.30 Druga przerwa techniczna, Kuba 12:16 Niemcy

14.26 Dzisiaj Niemcy grają doskonale i ich rywale nie potrafią znaleźć na nich sposobu Kuba 9:13 Niemcy

14.21 Przerwa techniczna Kuba 5:8 Niemcy

14.19 Żadna z drużyn nie potrafi wypracować sobie przewagi, Kuba 5:5 Niemcy

14.15 Kolejna partia, rozpoczynają Kubańczycy

14.03 Koniec drugiego seta Kuba 21:25 Niemcy

13.57 Kubańczycy starają się odrobić straty Kuba 17:19 Niemcy

13.52 Druga przerwa techniczna w tym secie, Kuba 12:16 Niemcy

13.46 Kubańczycy nie mogą znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego Grozera Kuba 6: 10 Niemcy

13.42 Pierwsza przerwa techniczna Kuba 4:8 Niemcy

13.39 Niemcy doskonale zaczynają tego seta, czas dla trenera Kubańczyków, Kuba 2:5 Niemcy

13.36 Początek drugiej partii

13.32 Koniec pierwszego seta Kuba 16:25 Niemcy

13.26 Boehme doskonale zatrzymuje atak Kubańczyków, Kuba 13:19 Niemcy

13.23 Kolejna przerwa techniczna, Kuba 11:16 Niemcy

13.19 Niemcy po raz kolejny mylą się na zagrywce, tym razem Grozer Kuba 9:10 Niemcy

13.15 Pierwsza przerwa techniczna, Kuba 5:8 Niemcy

13.12 Kolejny dobry atak Niemców, którzy prowadzą 3:4

13.10 POCZĄTEK MECZU

ZAKODOWANE MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE NA MEMACH

Niemcy swoje pierwsze spotkanie przegrali 3:0 z reprezentacją Brazylii. Canarinhos zdecydowanie przeważali w tym pojedynku nie dając szans swojemu przeciwnikowi. Mecz Kubańczyków rozstrzygną się dopiero po pięciu setach i nieoczekiwanie zakończył się zwycięstwem Finlandii, która nie była stawiana w roli faworyta.

Dzisiaj obydwie drużyny będą musiały zapomnieć o wcześniejszych niepowodzeniach, starając się udowodnić swoją sportową wartość.

Mistrzostwa Świata w siatkówce - sprawdź program tv specjalnych kanałów Polsatu:
Polsat Volleyball 1, Polsat Volleyball 2, Polsat Volleyball 3, Polsat Volleyball 4