Gimnastyka dla seniorów w Parku Śląskim. Róża Domeradzka...

  Gimnastyka dla seniorów w Parku Śląskim. Róża Domeradzka wie, jak zachęcić seniorów do ruchu

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W Parku Śląskim nie brakuje ciekawych zajęć dla seniorów. W każdy wtorek seniorzy spotykają się w Gołębniku, by razem z trenerką Różą Domeradzką ćwiczyć przez godzinę. Gimnastyka dla seniorów przyciąga osoby z wielu miast naszego województwa.
  Gimnastyka dla seniorów w Parku Śląskim
  1/44
  przejdź do galerii

  Gimnastyka dla seniorów w Parku Śląskim ©Olga Krzyżyk

  Seniorzy w te wakacje na pewno nie będą się nudzić. Nie ma co siedzieć w domu. Trzeba wyjść do innych i miło oraz aktywnie spędzić czas. Fundacja Park Śląski wraz Parkową Akademią Wolontariatu przygotowała ciekawe i bezpłatne zajęcia dla seniorów w ramach Aktywnej Akademii Seniora.

  Do wyboru jest m.in. gra w boule, taniec i muzyka, joga, rękodzieło, komputery i multimedia, nordic walking, biegi czy trening rowerowy. W każdy wtorek od godziny 11.30 do 12.30 Róża Domeradzka - trener personalny, prowadzi zajęcia z gimnastyki dla seniorów.

  Gimnastyka to jedne z popularniejszych zajęć Aktywnej Akademii Seniora. Na ćwiczenia z trenerką Różą przyjeżdżają seniorzy z Zabrza, Sosnowca, Będzina, Świętochłowic czy Bytomia. Tu zawsze jest spora grupa. Wszystkie zajęcia z Aktywnej Akademii Seniora są oczywiście darmowe.

  Zobacz galerię

  - Ćwiczenia dla seniorów są ważne, bo poprawiają układ narządu ruchu, wzmacniają układ kostny, poprawiają wydolność i układ krążenia. To także poprawa samopoczucia, seniorzy są pełni energii, zawsze uśmiechnięci, są szczęśliwi, że maja możliwość treningu i po prostu czuja się lepiej - zachęca do ćwiczeń Róża Domeradzka, trenerka personalna i instruktorka zajęć z gimnastyki.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Plebiscyty

   Aktywny Senior. Poszukiwani zwyczajni niezwyczajni 60+

   Aktywny Senior. Poszukiwani zwyczajni niezwyczajni 60+

   Najlepszy Uniwersytet Trzeciego Wieku

   Najlepszy Uniwersytet Trzeciego Wieku

   Gry On Line - Zagraj Reklama