Urżedasy-przekrętasy (3)

niegowianin (212.87.241.xxx) 24.02.10, 05:16

Jak można wyceniać szkody zza biurka. Oczywiście,że można ale najpierw trzeba dobrze"posmarować". Urzędników tych powinno się zawiesić w czynnościach wykonywania pracy, a nie tłumaczyć,że to praca społeczna i nie było chętnych. Jak znam życie, urzędasy jeździli na oględziny w swoich godzinach pracy!!!! Do części jeździli, a dla części tych "swoich" złatwiali bez jeźdźenia. A dzisiaj dziwią się że mają zarzuty prokuratorskie. Trzeba było podchodzić uczciwie i rzetelnie do pracy. Ale to nie w urzędach gmin- jak nie posmarujesz - niec urzędas nie załatwi. Taka prawda.

Rozwiń Urzędasy-przekrętasy Dąbrowianin (212.244.248.xxx) 24.02.10, 21:22
Rozwiń Urzędasy-przekrętasy Dąbrowianin (212.244.248.xxx) 24.02.10, 21:22

regulamin

szlezjerstwo z Gorzelem na czele to by zapewne wolało
Gregor Aby pojawiły się jakieś hasła "antyśląskie" Wtedy mieli by pretekst aby zawalczyć jeszcze bardziej o swój naród. Ale nic z tego. Polacy sobie olewają tych przygłupów i niedorajdów życiowych hehe. Już bardziej cygan dla tych szowinistów polskich jest wart zainteresowania :) A idiota Gorzeliczek (wystarczy wejść na jego facebookowy profil i poczytać że facet nie nadaje się do kierowania taką organizacją) siedzi sobie przed komputerkiem i skamle-my tu walczymy i jesteśmy dyskryminowani. No piszcie o nas, bitteeeeee. hehe »

Powrót do macierzy
gelender Powrót do macierzy !!! Powadzenia i gratulacje ale pan Gorzelik na pewno marzył o chorzowskim Guardioli który jako trener dumy Katalonii raczej nigdy nie będzie trenerem Hiszpanii .ale to nie ten rozmiar kapelusza. NO I PRZEDE WSZYSTKIM TO RODOWITY KATALOŃCZYK. To dobra informacja dla pozostałych slounskich klubów . »

BOROMEUSZKI
TARNOBRZEŻANKA W KAŻDYM ŚRODOWISKU ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ CZARNA OWCA .JAK WIDAĆ ,HABIT NIE CZYNI MNICHA.SMUTNE ALE PRAWDZIWE.NIE NAM OSĄDZAĆ,CZY KARA JEST ADEKWATNA DO WINY,ALE Z DRUGIEJ STRONY PRZECIEŻ TEMIDA MA ZAWIĄZANE OCZY,WIĘC NIC DZIWNEGO,ŻE WYROKI NIE SĄ TRAFIONE. »

Za łagodny
FK Tusk jest za łagodny dla związkowców, którzy jak zwykle przed zbliżającymi się wyborami szukają poparcia. Każdy chce pracować i zarabiać, ale to co proponują związkowcy a szczególnie P. Duda który straszy nas strajkiem generalnym. P. Duda przeżyliśmy komunę przeżyjemy i Pana. Premier jest wyrozumiały, że chce z wami rozmawiać. Margaret Thatcher nie pieprzyła by się z wami jak to robi Tusk. Zastanówcie się co robicie. Lepiej rozmawiać niż strajkować. »

JUZ WRACA POKAZYWANIE WYKRZYWIONYCH TWARZY OPOZYCJI A PO ZAWSZE CACY !!!
deprewatorzy Troche było normalnie i media zaczeły wykonywac zadania jakie do nich naleza, ale to by było za dobrze za normalne w tym umeczonym kraju. Jeszcze ciała nie wystygły i nie pochowano wszystkicg a juz zaczyna sie propaganda i czarny PR na całego ! »

Wiedziec to mi sie chce.
imc, Tylko mi sie nie chce pokonac tej drogi do tej wiedzy.... i te wiedze upraszczam na swoj sposob... I tym sposobem jestem madrzejszy od innych,w swoim mniemaniu. I mi to wystarcza a reszta to ,,,gupki,,,i powinni mi sluzyc i czynic dla mnie dobrze ,na poziomie dla mnie zrozumialym i sprawiajacym mi przyjemnosc. Przede wszystkim musza mi potakiwac i mnie nasladowac i byc przezemnie akceptowani... Tacy jestesmy i takim to dobrze... Jak nie to ucieczka i,,,se pogram,,,albo lykne,,a teraz jeszcze lepiej ,,dam w zyle,,,lub inaczej... Swiatki,piatki i niedziele poradnia uzaleznien otwarta i towarzystwo sie powieksza...Przerazajace.. »

Piekne nawiazanie do Fausta i Gethego.
imc, W przeciwienstwie do ,,Pana Tadeusza,,,itd Istota przeslania pierwszego jest trwanie pomimo ,,,pokus,,,niszczenia i degradacji, siebie i innych.. Z wymienionym ,Skarbem Weglowym,,,inni dali sobie rade i nie rabujac go dokumentnie koegzystuja dalej.PITHSBURG,DUISBURG ,ITD. Zanim ten wegiel sie skonczy to przede wszystkim,,trzeba wiedziec jak on zalega ,przeciez w Toszku i w Pyskowicach juz nie wystepuje ...i w Zdzieszowicach rowniez... To tez jest Gorny Slask i nowoczesni Rozdzienscy tam moga w przyszlosci sie trzimac na nastepne stulecia... »

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Dziennikzachodni.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, w celu emisji możliwie indywidualnie przygotowanej reklamy. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij