GKS Katowice jest lepszy od Juventusu

11.02.2017 chorzowsparing gks katowice gieksa rakow czestochowamarzena bugala- azarko /dziennik zachodni/ polska press Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
W pierwszym sparingowym meczu na zgrupowaniu w tureckim Side piłkarze GKS Katowice wygrali z liderem drugiej ligi rumuńskiej Juventusem Bukareszt 2:0.

Zespół GKS-u Katowice przebywa na zgrupowaniu w tureckim Side. W pierwszym meczu sparingowym w trakcie tego obozu zespół Jerzego Brzęczka wygrał z Juventusem Bukareszt 2:0. W wyjściowej jedenastce pierwszoligowca z Bukowej zagrali m.in. Armin Cerimagić i Tomasz Wisio.

Prowadzący mecz sędzia pokazał dwie czerwone kartki - jako pierwszy zobaczył taką już w 10 minucie Adrian Frańczak, siły wyrównały się na dwadzieścia minut przed końcem.

Kolejny sparing katowiczanie rozegrają w sobotę, gdy zmierzą się z ukraińskim Wołyniem Łuck.

GKS Katowice – Juventus Bukareszt 2:0 (0:0)