GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 3:1 NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA Powrót Piekarczyka

r.mus
Piłkarze GKS Katowice w niedzielę grali z Olimpią Grudziądz. Z kibicami w roli trenera przywitał się Piotr Piekarczyk. Maciej Gapiński/Dziennik Zachodni
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 3:1 NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA Adrian Frańczak w ostatniej minucie pierwszej połowy strzelił na 1:0. Na 2:0 podwyższył Mateusz Kamiński. Na 3:1 strzelil w ostatniej minucie spotkania Aleksander Januszkiewicz. Piłkarze GKS Katowice w niedzielę grali z Olimpią Grudziądz. Z kibicami w roli trenera przywitał się Piotr Piekarczyk.

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ I RELACJĘ ZE SPOTKANIA GKS KATOWICE - OLIMPIA
GKS KATOWICE - OLIMPIA RELACJA + ZDJĘCIA

W poprzedniej kolejce GKS Katowice odniósł bardzo ważne zwycięstwo w Głogowie, które uspokoiło sytuację zwiększając przewagę nad strefą barażową do bezpiecznych rozmiarów. W niedzielę o 12.30 katowiczanie z GieKSy zmierzą się u siebie z Olimpią Grudziądz, zamującą w tabeli miejsce wielkiej trójki rywalizującej o awans do ekstraklasy. Ewentualna wygrana mogłaby katowiczanom dać awans nawet na piątą lokatę!

Tuż przed meczem GKS - Olimpia doszło do awarii kołowrotków, liczących kibiców:

W Głogowie w roli szkoleniowca GieKSy ponownie zadebiutował Piotr Piekarczyk. Jeden z legendarnych piłkarzy tego klubu w niedzielę przywita się z kibicami na Bukowej i nie ukrywa, że liczy na kolejne zwycięstwo. Warto będzie jednak także rozglądać się po trybunach, bo popularny "Orzech" podjął się misji jedynie do końca obecnego sezonu.