Kibice kontra hokeisci. W czasie meczu GKS Katowice - Cracovia kipiało od emocji

Mecz GKS Katowice z Cracovią miał burzliwy przebieg.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Hokeiści GKS Katowice rozgromili Cracovię, ale mecz wywołał lawinę emocji. Do spięć dochodziło także między zawodnikami gości, a kibicami gospodarzy. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

​W meczu hokeistów GKS Katowice z Cracovią emocje aż kipiały. Mistrzowie Polski podrażnieni piątkową pierwszą w sezonie porażką z Unią w Oświęcimiu, zaprezentowali świetną grę i odnieśli zdecydowane zwycięstwo.

Pod koniec pierwszej połowy doszło do awantury między zawodnikami gości i kibicami Katowic. Po wymianie mocnych zdań krakowianie zdecydowali się zjechać z lodu. Pozostałe ponad 3,5 minuty sędziowie nakazali rozegrać po kwadransie przerwy, ale goście nie chcieli wrócić na lód, za co zostali ukarani karą techniczną.

Ostatecznie pod groźbą walkowera mecz wznowiono, a Cracovia w trzeciej tercji strzeliła dwa gole zmniejszając nieco rozmiary porażki.

GKS Katowice - Cracovia 7:2 (5:0, 1:0, 1:2).
1:0
Bartosz Fraszko (9), 2:0 Olli IIsakka (16), 3:0 Sam Marklund (17), 4:0 Mateusz Michalski (17), 5:0 Mateusz Bepierszcz (17), 6:0 Aleksi Varttinen (30), 6:1 Daniel Krenzelok (50), 6:2 Johan Lundgren (56), 7:2 Bartosz Fraszko (60).
GKS Murray (Kieler) - Delmas, Kruczek, Fraszko, Pasiut, Bepierszcz - Varttinen, Koponen, Iisakka, Monto, Hitosato - Cook, Wanacki, Marklund, Sokay, Olsson - Lebek, Maciaś, Kovalchuk, Smal, Michalski.