Ważne
  Laur Piękna 2016: Czekamy na zgłoszenia od najlepszych...

  Laur Piękna 2016: Czekamy na zgłoszenia od najlepszych salonów fryzjerskich i kosmetycznych

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Głosujcie na ulubione salony fryzjerskie i kosmetyczne
  1/11
  przejdź do galerii

  Głosujcie na ulubione salony fryzjerskie i kosmetyczne ©Arkadiusz Gola, Arc

  To już kolejna edycja naszego plebiscytu "Laur Piękna", w którym wybieramy najlepszy salon fryzjerski i kosmetyczny z całego województwa śląskiego. W tym roku stawiamy na prace całego zespołu, dlatego zgłaszajcie swoje salony. Do wygrania są m.in. wejściówki na największe branżowe Targi Hair Fair & Beauty Fair w Katowicach.
  Upięcia, gęste fale lub eleganckie fryzury ślubne. A może maseczki, peelingi i inne zabiegi pielęgnacyjne. Kto nie marzy o profesjonalnej załodze fryzjersko-kosmetycznej. Z salonu bowiem, chce się wyjść zadowolonym i piękniejszym. My pokazujemy najlepsze salony fryzjerskie i kosmetyczne z całego województwa śląskiego. To jednak od Czytelników będzie zależało, kto zostanie zwycięzcą naszego plebiscytu "Laur Piękna 2016". Zgłoszenia można już przesyłać. Głosowanie ruszy 14 października.

  W tej edycji naszego plebiscytu chcemy postawić na pracę całego zespołu. O jakości salonu bowiem stanowią ludzie, którzy w nim procują. Zarówno ich indywidualne zdolności, jak i atmosfera i zgranie całej grupy świadczą o tym, czy chcemy wrócić do określonego salonu czy nie. Dlatego nie tylko same salony, ale także Wy możecie zgłaszać ulubiony salon kosmetyczny i fryzjerski. Kto bowiem najlepiej wie, gdzie warto się wybrać, jak nie sam klient salonu?

  Kandydatury można zgłaszać na stronie internetowej TUTAJ przez cały czas trwania plebiscytu, który zakończy się 18 listopada. Gdy wejdziemy na stronę to w panelu wpisujemy następujące dane: nazwę salonu, opis usług i osiągnięć, adres i telefon. Warto dodać także zdjęcie, salonu albo zespołu.

  Głosowanie rozpocznie się w piątek, 14 października. Będzie można głosować na trzy sposoby. Za pomocą SMS Premium. SMS wysyłamy na numer 72355 w treści wpisując DZLP oraz numer wybranego salonu. Jeden wysłany SMS to 10 punktów w naszym plebiscycie. Koszt to 2,46 zł z VAT. To głosowanie zakończy się 18 listopada.

  Głosowanie będzie odbywać się także za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook. Warunkiem koniecznym do oddania głosu jest umożliwienie publikacji postu na tablicy właściciela konta w aplikacji FB w jego imieniu. Głosujemy poprzez kliknięcie przycisku "GŁOSUJ ZA". Jedno kliknięcie to trzy głosy w plebiscycie. Głosowanie rozpocznie się 14 października i zakończy 10 listopada. Jedno kliknięcie to 3 głosy.

  Ostatnia metoda głosowania to kliknięcia na stronie www.naszemiasto.pl. Wystarczy kliknąć przycisk "GŁOSUJ ZA" na swój ulubiony salon fryzjerski i kosmetyczny. Jedno kliknięcie to jeden głos.

  Najpopularniejszy salon fryzjerski i kosmetyczny w danym powiecie otrzyma dyplom, redakcyjna prezentacja w Dzienniku oraz wejściówki na targi Hair Fair & Beauty Fair.

  Natomiast po 5 zwycięzkich salonów z każdej kategorii, które zbiorą największą liczbę głosów, otrzyma zestawy kosmetyków WATS.

  Trzem właścicielom salonów, którzy zebrali w woj. śląskim największą liczbę głosów spośród wszystkich uczestniczących w plebiscycie salonów organizator przyzna po 1 voucherze na pobyt weekendowy w hotelu Mazowsze Medi-Spa oraz voucher na profesjonalne szkolenie fryzjerskie.

  Wręczenie nagród odbędzie się podczas Targów Hair Fair & Beauty Fair 27 listopada 2016 organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  Partnerem naszego plebiscytu jest WATS, producent i dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

  *Seksafera z księdzem w Zawierciu. Parafianie w szoku, a on zniknął
  *CZARNY PONIEDZIAŁEK W KATOWICACH I INNYCH MIASTACH WOJ. ŚLĄSKIEGO MOCNE ZDJĘCIA I WIDEO
  *Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
  *PKO Silesia Marathon i Półmaraton NA ZDJĘCIACH + WYNIKI

  JESIENNA RAMÓWKA DZIENNIKA ZACHODNIEGO

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama