Ważne
  Laur Piękna 2016: Oto najlepsze salony kosmetyczne i...

  Laur Piękna 2016: Oto najlepsze salony kosmetyczne i fryzjerskie. Głosujcie!

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Laur Piękna 2016: Oto najlepsze salony kosmetyczne i fryzjerskie. Głosujcie!

  ©Dziennik Zachodni

  Wciąż jeszcze można zgłaszać salony fryzjerskie i kosmetyczne do naszego plebiscytu Laur Piękna 2016. Głosowanie potrwa do 18 listopada do godziny 11.59. Dziś wyjaśniamy zasady głosowania.
  Laur Piękna 2016: Oto najlepsze salony kosmetyczne i fryzjerskie. Głosujcie!

  ©Dziennik Zachodni

  W każdym z powiatów województwa śląskiego możemy głosować na ulubiony salon fryzjerski oraz kosmetyczny. Zwycięzcy otrzymają od nas prestiżowy tytuł „Laur Piękna 2016” oraz cenne nagrody. Dziś krok po kroku wyjaśnimy, jak możemy głosować na swojego kandydata. Pamiętajcie tylko, że w tym roku doceniamy nie tylko indywidualne umiejętności, a pracę całego zespołu.

  Głosować można na trzy sposoby. Najkorzystniejszy sposób to wysłanie SMS (koszt 2,46 z VAT).
  Jeden SMS to 10 głosów. Wystarczy na naszej stronie znaleźć swojego kandydata. Gdy na niego klikniemy po prawej stronie pojawią się sposoby głosowania. Szukamy przydzielonego do kandydata numeru i wysyłamy go w treści na numer 72355. To głosowanie zakończy się 18 listopada.

  Drugi sposób to głosowanie za pomocą Facebooka. Dziennie w ten sposób możemy zagłosować1 raz. Jedno kliknięcie to 3 głosy. Przy danym kandydacie po prawej stronie jest ramka - Zagłosuj przez Facebook. Klikamy tutaj, a następnie na przycisk „Głosuj na TAK”. Trzeba pamiętać, tylko aby być zalogowanym na swoim Facebooku. Głosowanie za pomocą strony internetowej i Facebooka zakończy się 10 listopada.

  Możemy także zagłosować tradycyjnie na naszej stronie naszemiasto.pl. Wystarczy dobrze wpisać wynik równania i kliknąć „Głosuj na TAK”. PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA

  Zwycięzcy naszego plebiscytu otrzymają wejściówki na największe branżowe Targi Hair Fair & Beauty Fair, które odbędą się 26-27 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Co więcej nasi dziennikarze na łamach tygodników powiatowych zaprezentują zwycięskie salony. W naszym plebiscycie przygotowaliśmy także dla najlepszych profesjonalne szkolenia i kosmetyki firmy WATS, producenta kosmetyków. Dla naszych laureatów przygotowaliśmy także szkolenia z zakresu kosmetyki, stylizacji paznokci, manicure, pedicure w postaci bonu szkoleniowego.

  Wręczenie nagród odbędzie się podczas Targów Hair Fair & Beauty Fair 27 listopada 2016 organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  *Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Darmowe przeglądy samochodów na stacjach diagnostycznych LISTA STACJI
  *Rondo Lecha i Marii Kaczyńskich zamiast Ronda Ziętka? ZAGŁOSUJ W SONDZIE
  *Inauguracja 500-lecia Reformacji na uroczystościach w Cieszynie ZDJĘCIA GOŚCI
  *Terminator z Sosnowca trafiony 17 kulami rzucił się na policjantów

  Śląskie cmentarze to miejsca lekcji historii. Nie zapominajmy o zmarłych

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama