List do DZ: PiS wcale nie jest lepszy od PO

  List do DZ: PiS wcale nie jest lepszy od PO

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Nie chciałem do tego tematu wracać, bo już go poruszałem, ale nie mogę wytrzymać. Chodzi o niedawny audyt na zlecenie Prawa i Sprawiedliwości. Każdy, kto oglądał relację z Sejmu, mógł łatwo zauważyć, że był to audyt polityczny, a nie ekspertów, np. gospodarczych. Celem było „dołożenie” Platformie Obywatelskiej i PSL-owi, ale także odwrócenie uwagi społeczeństwa od tego, co się dzieje z Trybunałem Konstytucyjnym.
  Przecież wiemy, że PO ostatnio źle rządziła krajem, wypłacała swoim kolesiom kominowe odprawy i spotykała się w restauracjach z różnymi ludźmi, wygadując brednie o innych. Właśnie dlatego wyborcy ją rozliczyli i nie dali mandatu do rządzenia na kolejne lata. Ale to, co obecnie robi PiS, moim zdaniem też jest chore. Przecież sprawuje władzę już pół roku, a to nie jest nie tak krótko. Chodzi nie tylko to, że niczego więcej - poza programem 500 plus - nie zrobili, a korzystają z niego tylko niektórzy, ale też o to, co zaniechali.


  PiS - mimo obietnic - nie prowadzi oszczędnej gospodarki. Na razie rozbudowuje aparat urzędniczy ponad miarę, powołuje kolejnych wiceministrów, którzy nie wiadomo czym się zajmują, bo nawet ministrowie chyba niewiele robią. Co się tyczy obecnej pani premier - ja bym na jej miejscu zrezygnował, niech sobie bierze to wszystko Jarosław Kaczyński. Nie podoba mi się też zapowiedź stawiania pomników Lechowi Kaczyńskiemu. Mówienie o tym, jakim to był bohaterem i czym się przysłużył Polsce, to gruba przesada. (JJ)

  Krzysztof z Zabrza

  *Niesamowite oświadczyny na dachu Spodka w Katowicach ZDJĘCIA
  *Takie wyposażenie samochodów naprawdę ułatwia życie
  *Słynna restauracja Kryształowa w Katowicach będzie zamknięta
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  *Tak wyglądają nowe biurowce KTW przy rondzie w Katowicach
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama