Maluch na okładkę: Na 30 naszych małych laureatów czekają...

  Maluch na okładkę: Na 30 naszych małych laureatów czekają świetne nagrody. Zobaczcie kto prowadzi

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Głosujcie w naszej zabawie "Maluch na okładkę"

  Głosujcie w naszej zabawie "Maluch na okładkę" ©arc

  Za pomocą SMS jeszcze do 20 maja można głosować na swojego ulubionego brzdąca w zabawie DZ "Maluch na okładkę". Pamiętajcie, że wciąż jeszcze można zgłaszać nowe maluszki do naszego plebiscytu, w którym biorą udział dzieci z całego województwa śląskiego. Zobaczcie kto dzisiaj jest na prowadzeniu (9.05.2016).
  Głosujcie w naszej zabawie "Maluch na okładkę"

  Głosujcie w naszej zabawie "Maluch na okładkę" ©arc

  Maluch na okładkę: Jak głosować? Oto kilka prostych zasad [PORADY]  Kasie, Magdy, Emilki, Pawły, Karolki i Maje. W naszej zabawie „Maluch na okładkę” bierze już udział ponad tysiąc dzieci z różnych części województwa śląskiego. Zobaczmy kto dzisiaj jest na prowadzeniu. Pamiętajmy jednak, że ciekawe nagrody mamy dla wszystkich 30 laureatów. Z kolei zdjęcie dwójki zwycięskich maluchów z kategorii wiekowej 0-3 i 4-7 lat pojawi się na okładce „Dziennika Zachodniego” 1 czerwca w Dniu Dziecka.

  Na pierwszym miejscu w kategorii wiekowej 0-3 lata utrzymuje się mała blondyneczka Julka Sokoła (Zendek), który uzyskała 22208 głosów. Mała Julka pozuje do zdjęcia w przepięknej białej sukni. Blond włosy ma fikuśnie upięte różową gumką z kwiatuszkami.

  Na drugim miejscu malutką Emilię Reś z Pszowa. Ta pogodna dziewczynka urodziło się 20 stycznia 2015 roku. Jej bracia ją uwielbiają. Jest też małym pieszczochem rodziców. Emilka zdobyła już16905 głosów w naszym plebiscycie.

  Tuż za Emilką uplasował się Mateusz Jendrysik z Tworkowa (powiat raciborski). To bardzo fotogeniczny 8-miesięczny chłopczyk, który ma piękne błękitne oczka i brązowe, bujne włosy. Na chłopczyka zagłosowało 13179 naszych Czytelników.

  Trzecie miejsce należy do Natana Jarzombka z Rudy Śląskiej. Mały Natanek urodził się 5 stycznia tego roku. Jest pierwszym dzieckiem Justyny i Dawida. Jego rodzice często wychodzą z nim na spacery, podczas których zwykle smacznie śpi w wózku. Natanek zdobył 8508 głosów.

  Kolejne miejsce zajmuje już 4-letni Oluś Skoczylas z Częstochowy z 8491 głosami. Mały Oluś lubi kąpiele, duże samochody i jak podają jego rodzice „spać nie wtedy kiedy trzeba i nie tam gdzie trzeba”.

  Kolejne miejsce zajmuje już 4-letni Oluś Skoczylas z Częstochowy z 8491 głosami. Mały Oluś lubi kąpiele, duże samochody i jak podają jego rodzice „spać nie wtedy kiedy trzeba i nie tam gdzie trzeba”.

  Poznajcie inne maluchy, które biorą udział w naszym plebiscycie. Jest mała Maja Wojtasik z Tychów w pięknej czerwonej sukience z tiulu (8290 głosów), wesoły Krystian Kapuścik z Katowic (7566 głosów), grzeczny Adaś Piróg z Katowic (7448 głosów), wulkan energii, czyli Janek Hołda z Mysłowic (5933 głosów). Nie zapomnijmy o Aurelii Kańtoch z Bytomia, Laurze Boszko z Dąbrowy Górniczej, Adasiu Pochopień z Chorzowa, czy Dominiku Jasińskim z Zabrza. Koniecznie zobaczcie te i wiele innych maluszków, którzy bawią się razem z „Dziennikiem Zachodnim”.

  Zobaczmy teraz kto prowadzi w zabawie „Maluch na okładkę” w starszej kategorii wiekowej, czyli 4-7 lat. Na pierwszym miejscu, z 13534 głosami, wciąż utrzymuje się Nikola Kucharczyk z Boronowa (powiat lubliniecki). Nikola za pół roku skończy 6 lat. Dziewczynka uwielbia zwierzęta, zwłaszcza koty.

  Na drugim miejscu jest Ewelina Kubiczek z Tychów, która lubi chodzić na mecze GKS Tychy. Nasza sportowa Ewelina zdobyła już 13213 głosów. Na trzecim miejsce naszego plebiscytu jest natomiast Zuzanna Marchewka z powiatu myszkowskiego. To pełna energii, zawsze uśmiechnięta dziewczynka, która lubi śpiewać i tańczyć.

  Czwarte miejsce zajmuje 6-letnia Michalina Kaczmarzyk z Lublinca, która na zdjęciu do naszego plebiscytu je kolbę kukurydzy. Zdjęcia małej Michaliny zostały zrobiony o godzinie 6.15 na polu jej prababci.

  Maja Kościelny to nasza obecna laureatka, która jest na piątym miejscu z 5501 głosami. Maja to 4-latka z Wojkowic, która lubi bajkę „Kraina lodu”. Maja to taka mała gwiazda Hollywood, jak piszą o niej jej rodzice.

  Kolejne miejsca naszego plebiscytu „Maluch na okładkę” zajmuje Hanna Szewc z Piekar Śląskich, Julia Rok z Zawiercia, Daniel Flis z Chorzowa, Kaspian Procek z Nędzy, Karolina Glomb z Pszczyny, Wiktorek Grajber z Żywca, Filip Papis z Chorzowa i Szymon Sławik z Raciborza. Oczywiście w naszej zabawie bierze udział o wiele więcej maluchów. Koniecznie zobaczcie te słodkie pociechy i głosujcie na maluchy z waszych miast, czy po prostu ulubione brzdące.

  Pamiętajcie, że jeszcze do 20 maja do godziny 11.59 można głosować na maluchy za pomocą SMS-ów. Z kolei głosowanie za pomocą lajków na Facebooku oraz za pomocą klików na naszym portalu zakończy się już w ten piątek, 13 maja o godzinie 11.59.

  Maluch na okładkę edycja 2016 (kategoria wiekowa do 3 lat) [PRZEJDŹ DO PLEBISCYTU

  Maluch na okładkę edycja 2016 (kategoria wiekowa od 4 do 7 lat) [PRZEJDŹ DO PLEBISCYTU]

  Partnerami naszego plebiscytu są Pałac Kultury Zagłębia, Agencja JC Academy oraz sklep rowerowy z Rudy Śl. Rowery.ruda.pl.  Matura 2016 z języka angielskiego. Pytania i odpowiedzi. [ARKUSZE I ODPOWIEDZI MATURA JĘZYK ANGIELSKI


  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Matura 2016: Jak pisać, żeby zdać ARKUSZE + ODPOWIEDZI + TESTY
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  * Kara za gwałt zbiorowy w Pietrzykowicach za niska! Jest apelacja
  *Pomnik powstań śląskich zapłonął na czerwono ZDJĘCIA + WIDEO
  *Najlepsze prezenty na Komunię 2016: Dziecko będzie zachwycone

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama