"Maluch na okładkę" - szukamy maluchów, których zdjęcie...

  "Maluch na okładkę" - szukamy maluchów, których zdjęcie trafi na okładkę Dziennika Zachodniego

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Szukamy malucha na okładkę Dziennika Zachodniego
  1/4
  przejdź do galerii

  Szukamy malucha na okładkę Dziennika Zachodniego ©Olga Krzyżyk

  „Maluch na okładkę” to nasza najnowsza zabawa, w której główną nagrodą jest publikacja wspólnego zdjęcia maluchów na pierwszej stronie Dziennika Zachodniego oraz profesjonalna sesja zdjęciowa i nagrody rzeczowe. Szukamy dzieci na naszą okładkę w dwóch kategoriach wiekowych: 0-3 oraz 4-7 lat. Już są pierwsze zgłoszenia. Zobaczcie te sympatyczne buzie oraz zgłaszajcie swoje pociechy.
  Wasze pociechy mogą znaleźć się na okładce Dziennika Zachodniego. Jak to zrobić? To proste. Wystarczy wziąć udział w naszym plebiscycie „Maluch na okładkę”. Wy zgłaszacie swoje pociechy, a Czytelnicy decydują, która najsympatyczniejsza buzia malucha trafi na naszą okładkę. Zadanie nie będzie jednak takie proste, bo wybieramy dwóch brzdąców, po jednym z każdej kategorii, z całego województwa śląskiego. Laureaci obu kategorii ukażą się wspólnie na okładce wydania Dziennika Zachodniego z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2016! Otrzymają również pamiątkową fotoksiążkę z profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz nagrody rzeczowe.

  Obecnie (4.04.2016 godz. 11.40) mamy już 24 maluszki z kategorii wiekowej od 0 do 3 lat oraz 12 dzieci w kategorii od 4 do 7 lat. Jest Piotrek Górski z Wodzisławia Śląskiego, mała Nina Palkij z Bestwiny, Wiktoria Swoboda z Rybnika, Maja Stróżykowska z Gliwic, czy Kuba Kosmala z Częstochowy oraz Magdalena Woś z Knurowa i Julia Rok z Zawiercia. To tylko cześć z maluchów, które już biorą udział w naszej zabawie. Czekamy na kolejne zgłoszenia. Rodzice i opiekunowie szkrabów mogą zgłaszać do nas zdjęcia swoich pociech już od 1 kwietnia aż do końca naszego plebiscytu.

  Jak zgłosić malucha? Już wyjaśniamy. Zgłoszenia przyjmujemy na stronie internetowej „Dziennika Zachodniego” DZIENNIKZACHODNI.PL/MALUCH oraz drogą mailową na adres marketing@dz.com.pl. Potrzebne będzie zdjęcie malucha, jego imię i nazwisko i miasto skąd jest oraz zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział w plebiscycie. Na naszej stronie internetowej będzie można także zapoznać się z regulaminem plebiscytu. Zgłoszenia przyjmujemy w dwóch kategoriach wiekowych, od 0 do 3 lat oraz od 4 do 7 lat. Samo głosowanie rozpocznie się 15 kwietnia. W zgłoszeniu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska dziecka, miejscowości, a także dla wiadomości redakcji imienia i nazwiska rodzica lub opiekuna prawnego, numeru telefonu oraz miejscowości.

  Główną nagrodą w naszej zabawie jest publikacja wspólnego zdjęcia laureatów na pierwszej stronie Dziennika Zachodniego 1 czerwca w Dzień Dziecka oraz profesjonalna sesja zdjęciowa w Agencji Modelingu JC ACADEMY, a także pokaz mody dziecięcej w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Maluchy w kategorii wiekowej od 0 do 3 lat otrzymają za pierwsze miejsce właśnie publikację zdjęcia, pamiątkową fotoksiążkę oraz rowerek typu smart. Z kolei dzieci w wieku od 4 do 7 lat otrzymają także publikację ich zdjęcia w Dzienniku Zachodnim, a także fotoksiążkę i rowerek dziecięcy. Za drugie i trzecie miejsce w kategorii 0-3 maluchy otrzymają rowerek smart, z kolei w kategorii 4-7 zwycięzca dostanie rowerek dziecięcy oraz indywidualną sesję i fotoksiążkę, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca - rowerki dziecięce. Ponadto dwójka wybranych dzieci i ich rodzice otrzymają karnet na bezpłatne godzinne zajęcia w sali zabaw Baby Planet. Rodzice będą mogli pilnować dzieci, odpocząć lub będą mieć możliwość skorzystania z sali fitness.

  Głosowanie rozpoczyna się 15 kwietnia. Głosować będzie można na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest głosowanie za pomocą klików na naszej stronie DZIENNIKZACHODNI.PL/MALUCH. Jeden klik to jeden głos. Głosowanie to potrwa od 15 kwietnia do 13 maja do godziny 11.59. Drugi sposób głosowania to głosowanie za pomocą portalu społecznościowego Facebook. Jeden głos liczony jest jako trzy punkty. Za pomocą Facebooka również można głosować od 15 kwietnia do 13 maja. Można także głosować za pomocą SMS-ów. Waga głosu to 10 punktów. Głosowanie za pomocą SMS potrwa najdłużej. Koszt wysłania SMS to 2,46 zł z VAT . Głosowanie to zakończy się 20 maja o godz. 11.59. Więcej informacji w regulaminie.

  Partnerami naszego plebiscytu są Pałac Kultury Zagłębia, Agencja JC ACADEMY oraz sklep rowerowy z Rudy Śl. Rowery.ruda.pl.  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama