MKS Będzin - AZS Olsztyn 2:3. Zdjęcia kibiców

Na meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn (2:3) kibice przeżywali prawdziwą huśtawkę emocjiZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow
Mecz siatkarzy MKS Będzin z Indykpolem AZS Olsztyn miał kluczowe znaczenie dla utrzymania się któregoś z tych zespołów w walce o miejsce w czołowej ósemce. Nic więc dziwnego, że emocje wśród kibiców sięgały zenitu. Na parkiecie też trwała zacięta rywalizacja, z której zwycięsko po tie-breaku wyszli goście. Zobaczcie zdjęcia kibiców z tego spotkania.

MKS Będzin do meczu z Indykpolem AZS Olsztyn przystępował z jedenastego miejsca w tabeli, rywale natomiast znajdowali się tuż pod kreską oznaczającą awans do play off. Gospodarze, którzy ostatnio punktują jednak regularnie, mieli nadzieję na zwycięstwo i minięcie wtorkowych rywali.

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

Kibice też liczyli na włączenie się MKS-u do walki o ósemkę i żywiołowo reagowali na wydarzenia na parkiecie. W pierwszym secie, przegranym przez MKS 17:25 wielu powodów do radości nie mieli, ale później zaczęły się prawdziwe emocje.

I w drugim secie po okresie walki punkt za punkt, a nawet minimalnej przewagi gości, będziinianie wykazali się twardym charakterem i po wygranej 25:21 doprowadzili do remisu.

W kolejnej części sytuacja się powtórzyła. Indykpol miał inicjatywę, ale uparty MKS znów go przełamał, po czym dotarł do zwycięskiego końca 25:20 i zagwarantował sobie co najmniej jeden punkt.

Tymczasem w secie numer cztery sytuacja była odwrotna. MKS od początku narzucał swój rytm i styl gry, by w pewnym momencie pogubić się i oddać pole gościom. 21:25 oznaczało, że o tym, kto zgarnie dwa punkty zadecyduje tie-break.

Nie przegap

Zobaczcie zdjęcia kibiców obecnych na meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn.

W piątym secie gospodarze od początku notowali straty. Po błędzie przekroczenia środkowej linii wynik brzmiał już 1:4, a chwilę potem 1:6 i sytuacja stała się krytyczna. Zmiana stron nastąpiła przy 4:8, po czym olsztynianie zdobyli dwa kolejne punkty. MKS podjął jeszcze walkę, zmniejszając dystans do trzech punktów, ale było zbyt późno. Ostatecznie partię i mecz zgarnął AZS wynikiem 15:11.