MKS Będzin - Verva Warszawa 1:3 ZDJĘCIA Będzinianie nie sprostali faworytowi

MKS Będzin przegrał z VERVĄ Warszawa 1:3Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W swoim pierwszym meczu w nowym sezonie PlusLigi MKS Będzin przegrał z Vervą Warszawa 1:3. Będzinianie w dwóch setach powalczyli z faworytem, ale ostatecznie nie dali mu rady. Zobaczcie zdjęcia z meczu MKS Będzin = Verva Warszawa.

MKS Będzin - Verva Warszawa 1:3 zdjęcia Będzinianie nie sprostali faworytowi

Siatkarze MKS Będzin w poprzednim sezonie w dwóch meczach wygrali tylko jednego seta. Teraz podopieczni Jakuba Bednaruka już w inauguracyjnym spotkaniu nawiązali rywalizację z Vervą i w dwóch setach walczyli z faworytem jak równy z równym.

Dwie pierwsze partie spotkania rozgrywanego w Sosnowcu padły łupem gości, w czym spory udział miał Bartosz Kwolek. Jego serwisy siały postrach po będzińskiej stronie siatki. Po deklasacji w drugim secie MKS zdołał się jednak pozbierać i niespodziewanie wygrał trzecią partię.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU MKS BĘDZIN - VERVA WARSZAWA

Czwarty set był bardzo wyrównany. W ekipie gospodarzy grę ciągnął Rafał Sobański. Po asie Tomasza Kalembki na tablicy wyników widniał remis 24:24, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowali warszawianie i wygrali tę partię na przewagi i całe spotkanie 3:1. MVP meczu wybrany został Piotr Nowakowski.

MKS Będzin - VERVA Warszawa Orlen Paliwa 1:3 (20:25, 14:25, 25:20, 24:26)