Arrinera Hussarya. Jak przejechać się polskim superautem?

  Arrinera Hussarya. Jak przejechać się polskim superautem?

  (mm)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Arrinera Hussarya. Jak przejechać się polskim superautem?
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Archiwum

  Arrinera rozpoczęła zapisy na akcje. Sprawdzamy ile kosztują i na jakie benefity przy zakupie pakietów akcji mogą liczyć kupujący.
  Do sprzedaży przeznaczonych jest milion akcji o wartości nominalnej 0,50 zł każda. Dla inwestorów przygotowano specjalne benefity. Pierwszy z pakietów nazwany fan obejmuje do 1000 akcji. Pakiet zapewnia wpis w zakładce "Hall of fame" na stronie Arrinery, w której zostaną umieszczone imiona i nazwiska kupujących akcje.

  Drugi z pakietów - powyżej 1000 akcji to również wpis w "Hall of fame" oraz możliwość wzięcia udziału w 3-dniowej imprezie jako widz z możliwością obejrzenia samochodu.
  Powyżej 10 000 akcji pakiet nazwany został pasażer. Oprócz wyeksponowanego wpisu w "Hall of fame" kupujący dostaje koszulkę oraz czapkę, a także.... pakiet widz poszerzony o 5 okrążeń jako pasażer Arrinery w wyścigowym tempie.

  Najbogatszy pakiet nazwany kierowca wyścigowy (powyżej 100 000 akcji) oprócz wpisu w zakładce "Hall of fame" na stronie Arrinery kupujący otrzyma weekendowy kurs kierowcy wyścigowego oraz kombinezon.

  Hussarya jest napędzana silnikiem LS7 V8 rozwijającym w zależności od ustawień od 420 KM do 650 KM. Jednostka współpracuje z sześciobiegową, sekwencyjną przekładnią wyścigową Hewland, obsługiwaną za pośrednictwem manetek umieszczonych przy kierownicy. Samochód zbudowano w oparciu o specyfikację FIA GT3.

  Arrinera Hussarya GT została wyceniona na 229 000 dolarów, do czego należy doliczyć obligatoryjny pakiet zapasowych podzespołów za 69 000 dolarów. Oznacza to, że za auto trzeba zapłacić minimum 1,24 mln zł.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   śniegowce manowce

   lololo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   niezły pług śnieżny :-)

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama