Ważne
  Genewa 2017. Kobiety i szybkie samochody [ZDJĘCIA]

  Genewa 2017. Kobiety i szybkie samochody [ZDJĘCIA]

  Red

  Aktualizacja:

  Pierwsze dwa dni imprezy (7-8 marca) to tzw. dni prasowe, tradycyjnie przeznaczone są dla dziennikarzy. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą
  1/36
  przejdź do galerii

  Pierwsze dwa dni imprezy (7-8 marca) to tzw. dni prasowe, tradycyjnie przeznaczone są dla dziennikarzy. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą otwarte od 9 do 19 marca. ©Newspress

  Trwa 87. salon samochodowy w Genewie. Jak podczas takich imprez, także i w stolicy Szwajcarii nowym samochodom towarzyszą piękne hostessy.
  Szybkie auta oznaczają wielkie pieniądze, a to z kolei przyciąga piękne kobiety. Wiadomo, że samochody i kobiety od zawsze fascynują mężczyzn, ale niekiedy atrakcyjne panie mogą się okazać bardziej interesujące nawet od najwspanialszych pojazdów.

  Warto zadać pytanie, co panowie zwiedzający genewskie targi zapamiętają na dłużej - nowości motoryzacyjne, czy piękne kobiety?

  W zeszłym roku salon samochodowy Genewa 2016 odwiedziło aż 687 000 osób, przez co organizatorom udało się pobić rekord frekwencji. Pierwsze dwa dni imprezy (7-8 marca) to tzw. dni prasowe, tradycyjnie przeznaczone są dla dziennikarzy. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą otwarte od 9 do 19 marca.

  Jednorazowa wejściówka dla dorosłej osoby kosztuje 16 franków szwajcarskich (około 64 zł), natomiast dzieci w wieku od 6 do 16 lat zapłacą 9 franków szwajcarskich (około 36 zł). Przygotowano także zniżki do grup powyżej 20 osób. W takim przypadku każdy musi zapłacić 11 franków szwajcarskich, czyli około 44 zł. Salon samochodowy można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, natomiast w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przefazowane laski

   Prasowana moszna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 21

   a dookoła nich tłum starców udających expertów samochodowych

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama