Matt LeBlanc z „Przyjaciół” głównym prowadzącym „Top Gear”

  Matt LeBlanc z „Przyjaciół” głównym prowadzącym „Top Gear”

  AIP

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Dziennikarz radiowy Chris Evans miał być następcą kontrowersyjnego Jeremy’ego Clarksona. Prezenter był głównym z sześciu prowadzących odświeżonego „Top Gear”, pożegnał się jednak z ekipą zaledwie po jednym sezonie.
  Matt LeBlanc

  Matt LeBlanc ©wikipedia.pl

  Wiadomo już, kto go zastąpi. To amerykański aktor i gwiazda kultowego już serialu „Przyjaciele” Matt LeBlanc, który zadebiutował w programie razem z Evansem. LeBlanc podpisał już kontrakt z BBC, dzięki któremu nadal będzie pracował przy słynnym programie motoryzacyjnym. W programie towarzyszyć mu będą Chris Harris i Rory Reid, Eddie Jordan, Sabine Schmitz i Stig, którzy także pojawili się w poprzednim, 23. sezonie „Top Gear” i mieli więcej szczęścia niż Evans.

  LeBlanc, który jako nowy prowadzący został bardzo miło przyjęty przez widzów poprzedniego sezonu, zgodził się na podpisanie dwuletniego kontraktu. - Jestem podekscytowany, że Matt LeBlanc powraca do „Top Gear”.
  To niezwykły talent, a jego miłość do samochodów jest zaraźliwa. Nie mogę się doczekać, kiedy nasza seria powróci na antenę - mówił Patrick Holland z BBC Two. - Matt zyskał dużą popularność wśród widzów „Top Gear”. Ludzie lubią jego humor, pogodę ducha i naturalną pasję do motoryzacji i całego programu. Cieszę się, że zgodził się dalej z nami pracować. Razem z Chrisem i Rorym stworzą niezwykły zespół - powiedział z kolei Mark Linsey z BBC.

  Nowa, 24. już seria „Top Gear” będzie miała swoją premierę w 2017 r. W zeszłym roku fanami programu wstrząsnęło odejście Clarksona oraz współprowadzących Jamesa Maya i Richarda Hammonda.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama