Moto Serce Dąbrowa Górnicza: Wielka parada motocyklistów...

  Moto Serce Dąbrowa Górnicza: Wielka parada motocyklistów [ZDJĘCIA, WIDEO]

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Parada motocyklistów w ramach Moto Serca 2016 w Dąbrowie Górniczej
  1/170
  przejdź do galerii

  Parada motocyklistów w ramach Moto Serca 2016 w Dąbrowie Górniczej ©Piotr Sobierajski/Dziennik Zachodni

  Moto Serce 2016. Przed godziną 11.00 w sobotę oficjalnie wystartowała tegoroczna edycja Moto Serca, zorganizowanego tradycyjnie przez dąbrowski klub motocyklowy VC 19-78 MC Poland.
  Na parkingu przed Centrum Handlowym Pogoria zjawiła się spora grupa amatorów jazdy na jednośladach, którzy przyłączyli się do akcji. Po rozpoczęciu imprezy, błogosławieństwie i poświęceniu motocykli, wszyscy wyruszyli na uliczną paradę. W tym roku trasa wiodła od centrum do Gołonoga, potem motocykliści zajechali pod Expo Silesia, gdzie odbywają się Auto Moto Show, by ponownie wrócić na miejsce imprezy.

  - Jesteśmy tutaj z Wami po raz kolejny, mam nadzieję, że wszyscy będziemy się wspólnie dobrze bawić. Zapraszamy całe rodziny, starszych i młodszych, każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, żew stulecie Dąbrowy Górniczej uda nam się zebrać sto litrów krwi dla tych, którzy ją potrzebują - mówił podczas inauguracji Moto Serca Andrzej Dróżdż, prezydent klubu motocyklowego VC 19-78 MC Poland.

  A co jeszcze przed nami? Atrakcji nie zabraknie. Będzie wiele gier, zabaw, konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, także z nagrodami. Dodatkowo czekać będą dmuchańce i karuzele. Oprócz tego zobaczymy m.in. pokazy ratownictwa drogowego, będzie można przekonać się, jak wygląda wnętrze strażackiego wozu, zrobić badania poziomu cukru we krwi.

  – Muzyczną gwiazdą będzie w tym roku zespół Dżem oraz Tomasz „Kowal” Kowalski, który wraca na scenę po ciężkim wypadku motocyklowym. Odwiedzamy go, wspieramy. Jego koncert będzie takim przekazem, że warto walczyć, nie poddawać się, opowie także o tym, co go spotkało. Gra koncerty, jeździ po całym kraju, co zasługuje na docenienie – mówi Andrzej Dróżdż. Dżem zobaczymy na scenie o godz. 20.00.

  ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ NA KONCERCIE GRUPY DŻEM

  63 zdjęcia
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Zachodniego

  Koncert Dżemu w Dąbrowie Górniczej

  Wielki koncert Dżemu w Dąbrowie Górniczej ZOBACZ ZDJĘCIA To finał akcji Moto Serce

  Link do głównego zdjęcia

  Koncert Dżemu w Dąbrowie Górniczej ©Arkadiusz Gola/Dziennik Zachodni  Poza tym na scenie zobaczymy m.in. zespół Zupa, w którym gra dwóch członków klubu motocyklowego VC 19-78 MC Poland oraz zespół Pogoria. Zaprezentuje się też formacja Niby Nic oraz Miejska Orkiestra Dęta z Dąbrowy Górniczej.  Podczas imprezy odbędzie się też podsumowanie konkursu plastycznego „Tu mieszkam, tu ćwiczę, tu się rozwijam”, zorganizowanego przez klub w ramach Moto Serca. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody, a same prace będzie można zobaczyć w Centrum Handlowym Pogoria. Tam też możecie dowiedzieć się więcej o działalności klubu motocyklowego VC 19-78 MC Poland oraz tegorocznej akcji Moto Serce w Dąbrowie Górniczej. Akcja odbywa się m.in. pod patronatem Dziennika Zachodniego.
  *Noc Muzeów w Katowicach i innych miastach woj. śląskiego PROGRAM + ATRAKCJE
  *Wielki pożar w Katowicach na zdjęciach i filmach wideo. Toksyczny dym nad miastem
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Matura 2016: Jak pisać, żeby zdać ARKUSZE + ODPOWIEDZI + TESTY
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama