Motocykliści pożegnali sezon w Żorach. Były tłumy [ZDJĘCIA]

  Motocykliści pożegnali sezon w Żorach. Były tłumy [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  WRM MC Poland Chapter Żory i Miasteczko Westernowe w Żorach co roku organizują huczne pożegnanie się z sezonem motocyklowym. Nie zabrakło dobrej muzyki,
  1/201
  przejdź do galerii

  WRM MC Poland Chapter Żory i Miasteczko Westernowe w Żorach co roku organizują huczne pożegnanie się z sezonem motocyklowym. Nie zabrakło dobrej muzyki, tradycyjnych już mistrzostw w jedzeniu hot-dogów czy pokazów rodem z Dzikiego Zachodu. ©Bartosz Wojsa

  Prawdziwe tłumy motocyklistów pojawiły się na rynku w Żorach, skąd głównymi ulicami miasta ruszyła ich parada. Fani maszyn na dwóch kółkach żegnali w ten sposób sezon motocyklowy. Zobaczcie zdjęcia!
  Ryk maszyn, zapach spalin i dzikie tłumy motocyklistów - na rynku w Żorach zebrali się miłośnicy pojazdów na dwóch kółkach i nie tylko, by przejechać paradą głównymi ulicami miasta. Tak motocykliście świętują zakończenie sezonu motocyklowego.

  - Coraz chłodniejsze dni to znak , że czas na konserwacje maszyn i przygotowanie ich do przejścia w zasłużony sen zimowy. Długie lato na mechanicznym rumaku należy jednak godnie zakończyć - mówią organizatorzy.

  WRM MC Poland Chapter Żory i Miasteczko Westernowe w Żorach co roku organizują huczne pożegnanie się z sezonem motocyklowym. Nie zabrakło dobrej muzyki, tradycyjnych już mistrzostw w jedzeniu hot-dogów czy pokazów rodem z Dzikiego Zachodu.

  Bramy Twinpigs były otwarte już od godz. 10, a wstęp dla wszystkich w ten dzień jest bezpłatny. Motocykliści z rynku w Żorach ruszyli o godz. 15 - uczestników parady było tak dużo, że wyjazd z rynku zajął wszystkim motocyklistom ponad dziesięć minut. Fani potężnych maszyn zaparkowali w Miasteczku, a tam świętowanie rozpoczęło się dobre.

  *Drastyczna podwyżka cen wody na Śląsku od stycznia. Ile?
  *Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
  *Tragiczny wypadek w Koziegłowach. 2 osoby zginęły w zderzeniu fiata z ciężarówką ZDJĘCIA
  * Zaginęły: 17-letnia Małgorzata Marzec i 15-letnia Angelika Kaczor. Gdzie są?
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama