Uber w Katowicach się rozwija. W Polsce ma milion...

  Uber w Katowicach się rozwija. W Polsce ma milion użytkowników

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Uber w Katowicach ma stałych kientów

  Uber w Katowicach ma stałych kientów ©Mat. Prasowe

  Już milion zarejestrowanych użytkowników ma w Polsce aplikacja Uber. Dostępna jest w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Katowicach i aglomeracji śląskiej.
  Uber w Katowicach ma stałych kientów

  Uber w Katowicach ma stałych kientów ©Mat. Prasowe

  Uber, firma z amerykańskim rodowodem, jest platformą pośredniczącą między prywatnymi kierowcami i ludźmi, którzy kierowcy akurat potrzebują. Jedni i drudzy komunikują się za pomocą aplikacji na smartfony. Jazda za pośrednictwem Ubera bardzo przypomina podróż zwykłą taksówką, tyle że w Uberze samochód zamawiamy poprzez aplikację, a za przejazd płacimy nie gotówką, a kartą kredytową.

  Platforma działa w Polsce trzeci rok. Jest dostępna w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i konurbacji śląskiej.

  ZOBACZ KONIECZNIE
  CENNIK UBERA W KATOWICACH


  Popularność zyskała, jak podsumowują przedstawiciele Ubera, zwłaszcza wśród przedstawicieli tzw. pokolenia Y, to jest osób urodzonych między 1978 a 1990 rokiem. Z aplikacji korzystała bądź korzysta jedna trzecia młodych mieszkańców największych polskich miast, łącznie w Polsce Uber ma już miliona zarejestrowanych użytkowników.

  - W ciągu niespełna 3 lat obecności na polskim rynku Uber stał się najpopularniejszą aplikacją do zamawiania przejazdów. Użytkownicy Ubera zwracają uwagę na bezpieczeństwo, wygodę i przystępną cenę, a nas cieszy, że ponad 95 proc. z nich jest zadowolonych z korzystania z aplikacji – mówi Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce.

  Jak dodają przedstawiciele Ubera, popularność aplikacji jest związana z dużą akceptacją nowych technologii wśród młodych Polaków.

  - Przedstawiciele pokolenia Ubera nie wyobrażają sobie życia bez internetowych aplikacji i przyznają, że dają im one poczucie bezpieczeństwa. Aż 72 proc. młodych Polaków z największych miast za bardziej wiarygodny sposób naliczania opłaty za przejazd uważa wskazanie nawigacji GPS niż wskazanie taksometru, a prawie 60 proc. z nich bardziej ufa weryfikacji kierowcy w aplikacji mobilnej niż identyfikacji kierowcy w pojeździe – podsumowują.
  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Rabat 30zł na przejazd UBER'em

   Miniusia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jeśli jeszcze nie korzystałeś z UBER'a to z kodem "uberminiusia" dostajesz 30zł na pierwszy przejazd. Gdy przekroczysz tę sumę to płacisz tylko nadwyżkę, jeśli nie przekroczysz to jedziesz całkiem...rozwiń całość

   Jeśli jeszcze nie korzystałeś z UBER'a to z kodem "uberminiusia" dostajesz 30zł na pierwszy przejazd. Gdy przekroczysz tę sumę to płacisz tylko nadwyżkę, jeśli nie przekroczysz to jedziesz całkiem za darmo. Kod należy podać przy rejestracji albo bezpośrednio w aplikacji UBER na telefonie w zakładne Płatności.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Darmowy kod

   Na pierwszy przejazd (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   kod: uberwrofree

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wszyskie mądre kraje wyrzucają ubera

   x (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   tylko Polska stwarza mu warunki do rozwoju.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Innowacje

   Dąbrowski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Aż przyjemnie się czyta, ze innowacje w Polsce się przyjmują w takiej skali. Mnie przekonało to, ze wiem ile płace, którędy jadę i ze jest to jedna z najtańszych opcji.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   SUPER

   Andrzej (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Gratulacje, oby tak dalej!

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama