Bielsko-Biała: Od jutra utrudnienia na ul. Międzyrzeckiej...

  Bielsko-Biała: Od jutra utrudnienia na ul. Międzyrzeckiej PLAN OBJAZDÓW

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: Od jutra utrudnienia na ul. Międzyrzeckiej PLAN OBJAZDÓW

  ©arc

  Uwaga kierowcy, od jutra, 5 maja, związku z pracami drogowymi na ul. Międzyrzeckiej zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w tej części miasta - poinformował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.
  Bielsko-Biała: Od jutra utrudnienia na ul. Międzyrzeckiej PLAN OBJAZDÓW

  ©arc

  Roboty będą realizowane przy częściowym zamknięciu wiaduktu w ciągu ul. Międzyrzeckiej nad drogą ekspresowa S-52. Ruch pojazdów na wiadukcie będzie odbywał się tylko w kierunku Wapienicy. Pojazdy jadące w kierunku Międzyrzecza prowadzone będą objazdem, drogą ekspresowa S-52.

  - Wprowadzona zostanie również zmiana pierwszeństwa ruchu na skrzyżowaniu ul. Międzyrzeckiej i ul. Rudawka. Od 5 maja br. pierwszeństwo będą miały pojazdy jadące od drogi ekspresowej. Pojazdy jadące od strony Międzyrzecza będą musiały ustąpić pierwszeństwa - dodaje MZD w Bielsku-Białej.

  MZD prosi także kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Wszystkie prace realizowane będą z zachowaniem ruchu pieszych.

  NOGA Z GAZU, czyli nasz raport z dróg w woj. śląskim - zobacz wideo:


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama