Budowa autostrady A1 w Pyrzowicach i w Częstochowie ZDJĘCIA

  Budowa autostrady A1 w Pyrzowicach i w Częstochowie ZDJĘCIA

  AKC

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Budowa śląskiego odcinka autostrady A1
  1/11
  przejdź do galerii

  Budowa śląskiego odcinka autostrady A1 ©Fot. GDDKiA

  Warunki pogodowe sprzyjają budowniczym. Na pięćdziesięciu siedmiu kilometrach autostrady A1 trwa intensywna budowa. Zobaczcie zdjęcia z placu budowy odcinka w woj. śląskim.
  Największe zaawansowanie robót jest na odcinku I od węzła Pyrzowice do węzła Woźniki. Dla robót drogowych wynosi 61,41%, dla robót mostowych 32,15%, zaś dla robót branżowych 18,93%.

  Na odcinku F od węzła „Rząsawa” (z węzłem) do węzła „Blachownia (z węzłem) w ramach robót drogowych trwa budowa objazdu drogi wojewódzkiej DW 483 i DW 491, wykonywana jest kanalizacja deszczowa, drogi technologiczne, roboty ziemne, takie jak: nasypy i wykopy, odhumusowanie trasy głównej i łącznic „Węzła Lgota” i „Węzła Blachownia”.


  Na odcinku G od węzeł „Blachownia ” (bez węzła) do węzeł „Zawodzie (z węzłem) Zaawansowanie robót drogowych wynosi 13,81%, robót mostowych 32,01%, robót branżowych 8,43%. W ramach robót branżowych trwa przebudowa sieci wodociągowej, elektrycznej WN, SN, NN oraz kanalizacji sanitarnej.
  Zobacz galerię
  Na odcinku H od węzła Woźniki do węzła Zawodzie zaawansowanie robót drogowych wynosi 24,34 %, robót mostowych 13,93%, robót branżowych 11,06 %. Jednocześnie przebudowywana jest sieć wodociągowa w gminach Poczesna i Konopiska oraz Woźniki.

  Tak budują autostradę A1. Odcinek H Woźniki - Zawodzie ZDJĘCIA LOTNICZE LUTY 2017

  Moda uliczna w Katowicach: Zobacz, co tu się dzieje  Wracają upały: Prognoza 16-dniowa Tomasza Zubilewicza  Tarnowskie Góry. Zabytkowa Kopalnia Srebra wpisana na listę UNESCO [REPORTAŻ DZ]


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama