Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 Najlepsze szkoły...

  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 Najlepsze szkoły jazdy: Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Tychy, Bytom

  Patryk Drabek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Najlepsze szkoły jazdy w woj. śląskim RANKING
  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 >>> Sprawdź na kolejnych zdjęciach swoje miasto.
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Przed nami gorąca wiosna w szkołach nauki jazdy, a to przez szykowane od lata 2018 zmiany w przepisach, które obowiązywać mają nowych kierowców. Która szkoła uczy najlepiej i może pochwalić się najwyższą zdawalnością? Dane do rankingu dostarczyły wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Katowicach (który ma oddziały w Tychach, Dąbrowie Górniczej, Jastrzębiu-Zdroju, Bytomiu i Rybniku), Częstochowie i Bielsku-Białej.

  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017


  Do której szkoły nauki zgłosić się, by mieć największe szanse na zdanie egzaminu na prawo jazdy? Nasz ranking może pomóc Wam w podjęciu tej decyzji.

  RANKING SZKÓŁ JAZDY


  Sprawdź w galerii swoje miasto  Przygotowując zestawienie, wzięliśmy pod uwagę szkoły nauki jazdy z województwa śląskiego, które mają na swoim koncie w 2017 roku minimum sto egzaminów w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (czyli: nie ma tu szkół, które miały niewielu kursantów).
  Szkoły przypisaliśmy WORD-om, w których kursanci zdawali egzaminy. Jak czytać wyniki? Szkoły posegregowaliśmy od najlepszej do najsłabszej. Po nazwie jest liczba egzaminów przeprowadzonych w 2017, a na końcu - procentowy wynik zdanych egzaminów, czyli zdawalność.

  Wzięliśmy pod uwagę egzamin praktyczny na kategorię B.

  Dane do rankingu dostarczyły wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Katowicach (który ma oddziały w Tychach, Dąbrowie Górniczej, Jastrzębiu-Zdroju, Bytomiu i Rybniku), Częstochowie i Bielsku-Białej.

  ZOBACZ LISTĘ NAJLEPSZYCH SZKÓŁ JAZDY WEDŁUG ODDZIAŁÓW WORD  RANKING SZKÓŁ JAZDY KATOWICE

  RANKING SZKÓŁ JAZDY TYCHY

  RANKING SZKÓŁ JAZDY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

  RANKING SZKÓŁ JAZDY BIELSKO-BIAŁA

  RANKING SZKÓŁ JAZDY BYTOM

  RANKING SZKÓŁ JAZDY CZĘSTOCHOWA

  RANKING SZKÓŁ JAZDY RYBNIK

  RANKING SZKÓŁ JAZDY DĄBROWA GÓRNICZA


  Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Rozwiąż test! [10 PYTAŃ - QUIZ]  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szkoła zdania egzaminu

  Bez zmian (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ranking gdzie się nauczysz prowadzić Toyote Yaris.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bzdura

  Przyszły kursant (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Jeżeli umiem czytać ze zrozumieniem to w rankingu ujęte są egzaminy z 2017r. Kompletna bzdura. Czemu? Wystarczy ze od danej szkoły 100 kursantów zaczęło zdawać egzamin np w 2016 roku...po wielu...rozwiń całość

  Jeżeli umiem czytać ze zrozumieniem to w rankingu ujęte są egzaminy z 2017r. Kompletna bzdura. Czemu? Wystarczy ze od danej szkoły 100 kursantów zaczęło zdawać egzamin np w 2016 roku...po wielu podejsciach w końcu w 2017 udało im się zdać np w styczniu...czyli wg waszego rankingu w 2017r w tej szkole zdawalność jest 100%. Czy nie lepiej by było wziąć od szkół jazdy info ilu nowych kursantów mieli w danym roku-i jak przebiegał ich proces zdawania-to dałoby realny obraz...wasz ranking to katastrof wprowadzająca tylko ludzi w błąd. Dodatkowo jeżeli jakaś szkoła w 2017 roku miała 50 kursantów i wszyscy by zdali za 1 bądź 2 razem to ujęta w rankingu nie została mimo iż szkolenie byloby na b.wysokim poziomie. Coz...nie pierwszy nie ostatni..ranking który ma tylko zamydlic ludziom oczy....jak dla mnie artykuł na "-".zwiń

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY