Uwaga! Olbrzymie korki w Katowicach. To przez szał zakupów i...

  Uwaga! Olbrzymie korki w Katowicach. To przez szał zakupów i wyprzedaży

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Korki w Katowicach
  1/4
  przejdź do galerii

  Korki w Katowicach ©ARC

  Szał poświątecznych wyprzedaży trwa, o czym najlepiej świadczą korki, jakie właśnie tworzą się w Katowicach. Gdzie? Oczywiście na DTŚ i ulicy Chorzowskiej na wysokości Silesia City Center. Jak donoszą kierowcy, dojazd do SCC z ulicy Chorzowskiej (od strony Sosnowca) właściwie stoi. Korkuje się też zjazd z Chorzowskiej na DTŚ, i w drugą stronę. Zator tworzy się także w tunelu pod rondem w nitce z Sosnowca do Katowic.
  Olbrzymie korki na Chorzowskiej i DTŚ w Katowicach na jezdni w stronę Chorzowa. Zator tworzy się również w tunelu pod katowickim rondem. A jak donoszą kierowcy w rejonie wyjazdu z tunelu w kierunku na Chorzów ruchem kieruje policja.

  Jak ominąć korki? Na drodze z Sosnowca do Chorzowa i dalej w kierunku Zabrza i Gliwic wąskie gardło jest w Katowicach na wysokości Silesia City Center, bo właśnie przy zjazdach do centrum handlowego tworzą się największe zatory. Można je ominąć wybierając zamiast DTŚ autostradę A4, jednak ważne, aby nie zjeżdżać z niej na Bocheńskiego, bo to też jedna z tras wiodących do SCC.

  Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama