Fiat Tipo. Czy zdał egzamin w trudnej służbie w...

  Fiat Tipo. Czy zdał egzamin w trudnej służbie w wypożyczalni?

  mf; Partnerem cyklu jest FCA POLAND S.A.

  Aktualizacja:

  Fiat Tipo. Czy zdał egzamin w trudnej służbie w wypożyczalni?
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Motofakty.pl

  Stale zmieniający się kierowcy, różne style jazdy, nierzadko skrajne warunki eksploatacji. Samochody z wypożyczalni nie mają łatwego życia. Jak w takich warunkach sprawdza się nowy Fiat Tipo? Zasięgnęliśmy opinii u Mateusz Budzyńskiego, dyrektora operacyjnego Europcar Polska.
  Firma zdecydowała się na zakup Fiata Tipo z powodu bardzo dobrego stosunku ceny do jakości. Nie bez znaczenia było też wyposażenie i przestronność wnętrza – gwarantujące kierowcy i pasażerom komfortowe warunki podróżowania. Fiaty Tipo, podobnie jak Fiaty 500 są obecne w ofercie Europcar od ponad roku. W tym czasie nie zostały odnotowane jakiekolwiek poważniejsze problemy z eksploatacją, poza drobnymi akcjami serwisowymi, które zdarzają się wszystkim modelom wszystkich marek. – Sieć ASO Fiata pozwala nam zoptymalizować realizowanie przeglądów w jak najkrótszym czasie, co w przypadku krótkoterminowego wynajmu aut ma duże znaczenie – podkreśla Mateusz Budzyński.

  Motofakty.pl
  Dodaje przy tym, że klienci wymagają od Europcar zapewnienia najwyższych standardów dotyczących stanu technicznego aut. – Dlatego zwracamy szczególną uwagę na dokładne sprawdzanie aut, zarówno przed jak i po wynajmie. Fiaty Tipo sprawdzają się w naszej wypożyczalni bardzo dobrze – mówi Mateusz Budzyński, dyrektor operacyjny Europcar Polska.

  Polityka firmy Europcar zakłada dążenie do zapewnienia klientowi możliwości wyboru wynajmowanego modelu w danej grupie pojazdów. W klasie aut kompaktowych Fiat Tipo staje w szranki z takimi autami jak: Opel Astra, Renault Megane, Ford Focus czy Toyota Auris. Pod względem częstotliwości wyboru Fiat Tipo nie odbiega od pozostałych. Jednocześnie pracownicy Europcar zaobserwowali, że ukształtowała się grupa klientów preferujących włoski model – po pierwszym wynajęciu Tipo decydowali się na kolejne.

  Po wynajmie auta Europcar zawsze stara się zasięgać u klientów opinii na temat użytkowanego samochodu. Okazuje się, że nowe Tipo pomaga w budowaniu pozytywnych doświadczeń – jest oceniany przez kierowców dobrze lub bardzo dobrze.  Dowiedz się więcej:
  Odkryj rodzinę Tipo>>>
  Pobierz katalog Tipo>>>

  Skonfiguruj:
  - 5-drzwiowego Fiata Tipo>>>
  - Tipo Station Wagon>>>

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama