Serwis narciarski Serwis narciarski
  Dwa wyciągi narciarskie w Sosnowcu już działają na Górce...

  Dwa wyciągi narciarskie w Sosnowcu już działają na Górce Środulskiej [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Szymczyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wyciąg narciarski na Górce Środulskiej w Sosnowcu jest czynny od 2 stycznia.
  1/13
  przejdź do galerii

  Wyciąg narciarski na Górce Środulskiej w Sosnowcu jest czynny od 2 stycznia. ©Tomasz Szymczyk

  Od 2 stycznia działa wyciąg narciarski w Sosnowcu. W ośrodku na Górce Środulskiej uruchomiono dwa wyciągi. Narciarze na szusy na Górce Środulskiej mieli apetyt już w połowie grudnia, kiedy to rozpoczęło się śnieżenie małego i średniego stoku. Niestety, warunki pogodowe, a zwłaszcza ocieplenie podczas świąt Bożego Narodzenia, spowodowały, że musieli te plany odłożyć na później.
  Pierwsi narciarze z małego i średniego stoku na Górce Środulskiej będą mogli skorzystać już w poniedziałek 2 stycznia o godz. 15. Jeszcze w południe pracował tam ratrak.

  - Armatki śnieżne zostały już przestawione na duży stok. Pogoda nam sprzyja - mówi Rafał Łydek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. To MOSiR jest zarządcą sosnowieckiego stoku narciarskiego.

  Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych mały stok na Górce Środulskiej będzie czynny codziennie od godziny 10 do 22. Cennik korzystania z wyciągów nie zmienia się w porównaniu z ubiegłym rokiem.

  Za karnet obejmujący dziesięć wyjazdów płaci się 8 złotych od poniedziałku do piątku i 10 złotych w weekendy. Są też karnety czasowe. Za godzinny zapłacimy 6 złotych w tygodniu i 7 zł w soboty i niedziele, za dwugodzinny - odpowiednio 8 i 9 złotych, za trzygodzinny - 14 i 15 złotych, za czterogodzinny - 16 i 17 złotych.

  Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama