Serwis narciarski Serwis narciarski
  Policjanci promują bezpieczeństwo na stoku Baba w...

  Policjanci promują bezpieczeństwo na stoku Baba w Korbielowie [ZDJĘCIA]

  JM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci na stoku Baba w Korbielowie uczą bezpiecznego zachowania na nartach
  1/16
  przejdź do galerii

  Policjanci na stoku Baba w Korbielowie uczą bezpiecznego zachowania na nartach ©KPP Żywiec

  Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku - pod takim hasłem odbyły się działania profilaktyczne przeprowadzone na stoku narciarskim „Baba” w Korbielowie. W akcji wzięli udział żywieccy policjanci wspólnie z policyjnymi narciarzami z Bielska-Białej. Ich celem było przypomnienie miłośnikom sportów zimowych o zasadach obowiązujących na stokach.
  Sobotnie wydarzenie odbyło się w ramach akcji „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”. Wzięli w nich udział żywieccy policjanci wspólnie z policyjnymi narciarzami, którzy na co dzień pilnują bezpieczeństwa miłośników sportów zimowych.

  - W ramach akcji policjanci przeprowadzili prelekcję dotyczącą zasad bezpiecznego korzystania ze stoku. Przypomnieli również o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.
  W profilaktycznych działaniach stróżom prawa pomagali uczniowie z klasy policyjnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu, którzy wspólnie z policjantami rozdawali wśród miłośników sportów zimowych ulotki. Na koniec wśród najaktywniejszych uczestników działań przeprowadzono losowanie, a nagrodą były kaski narciarskie - opisuje asp. sztab. Mirosława Piątek, rzeczniczka żywieckich policjantów.

  Celem akcji była popularyzacja sportów zimowych wśród dzieci i młodzieży, edukacja związana z uprawianiem narciarstwa, a także propagowanie bezpieczeństwa i właściwych zachowań na stokach narciarskich.

  Zobacz galerię

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Marek policjant

   Paranoja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   PANIE MINISTRZE SPRAW WEWNĘTRZNYCH !!! kiedy przyjrzy się Pan w końcu temu co robimy bo mnie już kuźwa sił brak, jak widzę wszędzie moje Koleżanki i Kolegów policjantów pouczających naszych...rozwiń całość

   PANIE MINISTRZE SPRAW WEWNĘTRZNYCH !!! kiedy przyjrzy się Pan w końcu temu co robimy bo mnie już kuźwa sił brak, jak widzę wszędzie moje Koleżanki i Kolegów policjantów pouczających naszych rodaków, jak mają żyć w rodzinie, jak mają pić, jak mają jeździć, jak mają szusować i tak beż końca. Rozumiem - prewencja, ale w realu to wygląda tak, że stójkowy napierdziela mandatami na prawo i lewo a lepiej ustawieni piastują różne dziwne stanowiska do spraw dziwnych i uzasadniają w ten sposób sens swego istnienia w Policji.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama