Serwis narciarski Serwis narciarski
  Stacja Narciarska Cisowa [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  Stacja Narciarska Cisowa [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  red.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Stacja Narciarska Cisowa [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]
  1/4
  przejdź do galerii
  Stacja Narciarska Cisowa to jeden z największych i najlepiej przygotowanych ośrodków narciarskich na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zazwyczaj jest otwierana jako pierwsza w powiecie zawierciańskim.
  Wyciąg narciarski jest usytuowany na zboczu Gór Barańskich. Stacja Narciarska Cisowa to dwie trasy narciarskie, które powinny zadowolić sporą grupę narciarzy. Pierwsza z nich to trasa czerwona o długości 550 metrów. Do dyspozycji narciarzy jest tutaj wyciąg orczykowy. Trasa niebieska jest trasą nieco dłuższą. Jej długość to 700 metrów. Trasa wyposażona jest w wyciąg talerzykowy.

  Obie trasy są oświetlone, dzięki czemu narciarze mogą szusować na nich nawet po zmroku.
  Trasy zjazdowe są również sztucznie naśnieżane. Stacja Narciarska Cisowa to również bar, serwis oraz wypożyczalnia sprzętu. O bezpieczeństwo narciarzy dbają ratownicy. Na terenie stacji znajduje się także szkółka narciarska.

  Cisowa - cennik karnetów:  Stacja Narciarska Cisowa przedstawiła cennik karnetów na sezon 2016/2017. Jedną z możliwości jest skorzystanie z karnetu punktowego na wyciągi. W tygodniu zapłacimy 2 złote za 20 punktów. W weekendy i święta jest cena wzrasta do 2,5 zł.

  Możliwe jest wykupienie karnetów czasowych. Minimalny czas obowiązywania karnetu to 2 godziny, maksymalny to cały dzień. W tygodniu za 2 godziny jazdy zapłacimy 27 złotych. W weekendy i święta cena karnetu wzrasta do 34 złotych.

  Cisowa - cennik karnetów

  Cisowa - ceny karnetów ulgowych, promocje  W Stacji Narciarskiej Cisowa na ulgi mogą liczyć dzieci do 12 roku życia oraz seniorzy powyżej 60 lat. Ile mniej zapłacimy dzięki uldze? W przypadku dwugodzinnego karnetu jest to wydatek 20 złotych w tygodniu oraz 25 złotych w weekendy oraz święta.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama