Serwis narciarski Serwis narciarski
  Szaleństwo na świętokrzyskich stokach. Nie tylko na...

  Szaleństwo na świętokrzyskich stokach. Nie tylko na nartach... [WIDEO, zdjęcia]

  Agata Kowalczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Szaleństwo na świętokrzyskich stokach. Nie tylko na nartach... [WIDEO, zdjęcia]
  1/74
  przejdź do galerii

  ©Dawid Łukasik

  Świętokrzyskie trasy narciarskie weekend pękały w szwach. Trasy były oblegane nie tylko przez narciarzy i deskowców.  W Kielcach na Telegrafie szaleli rowerzyści, którzy skakali przez śnieżne muldy. – Zabawa jest wyśmienita, trzeba się tylko dobrze rozpędzić – mówił Artur Świąder z okolic Buska. – To jest lepsze niż jazda w letnich warunkach.

  Na Telegrafie, najtrudniejszym stok w regionie, w niedzielę nie brakowało doświadczonych narciarzy, jak i stawiających pierwsze kroki. – Na dole stacji są bardzo dobre warunki do nauki, z czego korzystają synowie Bartek i Patryk. W tym sezonie postawiliśmy z żoną na naukę dzieci a sami jeszcze nie jeździliśmy. Może następnym razem włożymy narty – mówił Grzegorz Śliwa z Buska.
  W Niestachowie kolejki stały do wszystkich wyjazdów. – Dzisiaj jest wyjątkowo dużo ludzi, ale obsługa jest sprawna i po kilku minutach jest się na orczyku - dodała Ewa Wysocka z Kielc.

  Jedną z atrakcji tego ośrodka jest jazda na dmuchanej oponie, czyli snowtubing. – Syn zjechał już 25 razy i jeszcze nie chce wracać do domu – dodała mama Bartka Cedry z Kielc.

  We wszystkich 8 świętokrzyskich ośrodkach utrzymują się bardzo dobre warunki do szusowania. Na trasach leży od pół metra do 1,5 metra sztucznego śniegu.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama