Serwis narciarski Serwis narciarski
  Ważne
  Sznupek w Zwardoniu uczy jeździć na nartach [ZDJĘCIA +...

  Sznupek w Zwardoniu uczy jeździć na nartach [ZDJĘCIA + WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  "Światowy Dzień Śniegu" na stoku Zwardoń SKI
  1/19
  przejdź do galerii

  "Światowy Dzień Śniegu" na stoku Zwardoń SKI ©Mat. policyjne

  Żywieccy policjanci, wspólnie z policyjnymi instruktorami narciarstwa, wzięli udział w obchodach "Światowego Dnia Śniegu", które zorganizowane zostały na stacji narciarskiej „Zwardoń SKI”. Na śniegu pojawił się też Sznupek - policyjna maskotka, który uczył najmłodszych jazdy na nartach.
  Na stacji narciarskiej „Zwardoń SKI” odbyła się kolejna już edycja ogólnopolskiej kampanii "Światowy Dzień Śniegu". W imprezie wzięli udział policjanci z żywieckiej komendy oraz mundurowi, którzy pełnią służbę na stokach i jednocześnie są instruktorami narciarstwa. Stróże prawa uczyli dzieci jazdy na nartach, a także organizowali gry i zabawy na śniegu.

  Nie zabrakło także rozmów na temat bezpiecznych zachowań na stokach.
  Policjanci przypominali także o konieczności noszenia kasków przez młodzież do 16 roku życia, a także przestrzegali przed konsekwencjami jazdy na nartach i snowboardzie pod wpływem alkoholu i narkotyków.

  Każdy uczestnik imprezy otrzymał ulotkę informacyjną na temat bezpieczeństwa w czasie zimowych zabaw oraz element odblaskowy. Dla najlepszych przygotowano nagrody rzeczowe. Policjantom w działaniach pomagali uczniowie z Grupy Ratowniczej „Mechanik” działającej w klasie policyjnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.

  Sznupek uczy jeździć na nartach
  Warunki narciarskie i pogoda w najpopularniejszych ośrodkach w Polsce: Cieńków Wisła, Czantoria Ustroń, Czarna Góra, Góra Żar, Jurgów Ski, Kasprowy Wierch, Kotelnica Białczańska, Muszyna-Wierchomla, Małe Ciche, Nowa Osada Wisła, Palenica Szczawnica, Słotwiny Arena, COS Skrzyczne, SON Szczyrk, SkiArena Szrenica, Zieleniec SKI Arena[/cs]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama

   Najczęściej czytane