Twaróg: Frustracja olimpijska

    Twaróg: Frustracja olimpijska

    Marek Twaróg

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Marek Twaróg

    Marek Twaróg ©arc.

    Nie ma nic piękniejszego na igrzyskach niż niespodziewani mistrzowie, na których nikt nie stawiał, a oni i tak wygrywają i w jeden wieczór wyrastają na bohaterów. Nie ma nic piękniejszego niż wzruszenie starych mistrzów, którzy wracają na areny sportowe po kontuzjach i znów zdobywają medal.
    Marek Twaróg

    Marek Twaróg ©arc.

    Nie ma nic piękniejszego - dla mnie w każdym razie - niż głos Włodzimierza Szaranowicza, który przenosi mnie w szczenięce lata, bo tak jak wtedy, tak i dziś snuje ballady o pięknie sportu. Nie ma nic piękniejszego... Raz na cztery lata taki wspaniały czas nadchodzi.

    I nie ma nic gorszego raz na cztery lata, niż ci wszyscy niedzielni eksperci, złośliwcy i mądralińscy którzy nagle znają się zarówno na strzelaniu pneumatycznym, jak i na pchaniu kuli i tenisie.
    I którzy dziś - korzystając z mediów społecznościowych - wylewają na przegranych swoją frustrację. Aga Radwańska przekonała się o tym w weekend. Takie zbójeckie prawo publiki. Lecz prawdziwi kibice trzymają się od tego z daleka. Oby.

    Marek Twaróg,
    redaktor naczelny DZ


    *Przejmująca historia Macieja Cieśli. To o nim mówił papież Franciszek
    *Ale burza! Samochody zatopione przy M1 w Czeladzi ZDJĘCIA + WIDEO
    *Tylko szaleniec mógłby się rzucić na tego policjanta ZOBACZCIE ZDJĘCIA
    *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
    *Najlepsze baseny w województwie śląskim [TOP 10 BASENÓW]
    *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

    Czytaj także

      Komentarze (3)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Patriotyzm,siła medalów olimpijkich

      a komercjalizm (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 4

      Asi kibicuję od zawsze,bo zachwycała przebojowością,pięknem zagrań i techniką.Porównuję ja z Sabatini,bo ta także z gracją grała w tenisa.
      I pewnie nie powiedziałbym złego słowa na Asię,mimo tak...rozwiń całość

      Asi kibicuję od zawsze,bo zachwycała przebojowością,pięknem zagrań i techniką.Porównuję ja z Sabatini,bo ta także z gracją grała w tenisa.
      I pewnie nie powiedziałbym złego słowa na Asię,mimo tak spektakularnej porażki,gdyby nie komercja.
      Pamiętam jak w ostatnim turnieju w spodku ze względów zdrowotnych nie zagrała,by natychmiast przygotowywać się mocno do turniejów szlemowych.
      Teraz znowu wpadka na olimpiadzie.A takich wpadek u niej było jeszcze kilka.
      Wiem,że przy tej intensywnościgry i tak bogatym kalendarzu zawodów sportowych nie zawsze można.
      Ale istnieją pewne turnieje,właśnie takie olimpijskie w których trzeba dać z siebie wszystko.
      Bo "szmal" to jednak nie wszystko.Medal olimpijski ma dla mnie dużo większą wartość niż miliony.
      No cóż,ale ja na arenach sportowych nie występuję!
      Many,many,many..
      PS.
      Oglądałem trudny mecz Kerber,która jest obecnie drugą rakietą świata.Ale ona walczyła z wielkim zacięciem i...wygrała.zwiń


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Biało-czerwoni

      Z orzełkiem na piersi (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Dewaluacja miłości OJCZYZNY,czy fanaberie,
      Zdruzgotany jestem sposobem myślenia ZIELIŃSKICH,LUDZI DOPINGUJĄCYCH SIĘ.
      Sporcie-CZY CHEMIA CIĘ OPANUJE?


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Szramiak,Zieliński

      Czy za Moskwą? (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Jak wyż,czy niż w meteorologii przesuwa się dopingowa zaraza.
      Czy podnoszenie ciężarów to wyjątek?
      Mnie martwi ciesząc się z wyników LEKKOATLETYKA.
      OBY ZNOWU NIE!!!!!!!!!!!!

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama