Pierwsze decyzje w GKS Katowice. Są zwolnienia

GKS Katowice spadł z I ligi. Kilkadziesiąt minut po meczu z Bytovią zapadły pierwsze decyzje.

Komunikat GKS Katowice:

"GKS Katowice zakończył rozgrywki sezonu 2019/20 Fortuna 1 ligi na 17. miejscu, co wiąże się ze spadkiem do 2 ligi.

W związku z powyższym Zarząd GKS GieKSa Katowice S.A. podjął decyzję o zdymisjonowaniu dyrektora sekcji piłki nożnej Tadeusza Bartnika oraz trenera Dariusza Dudka. Prezes Zarządu Marcin Janicki oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej Spółki."

GKS Katowice spadł do II ligi po porażce 1:2 z Bytovią Bytów. Decydującego gola strzelił bramkarz gości Andrzej Witan w 95 minucie spotkania.