Elżbieta Barylska odebrała wczoraj główną nagrodę w konkursie wiedzy podatkowej - Fiskus podpowiada - PIT 2009. »
Mariusz Urbanke Dziennik Zachodni Aktualizacja 2010-05-06 18:20:40
Aż 5000 zł i trzy nagrody rzeczowe można było wygrać w naszym konkursie wiedzy podatkowej "Fiskus podpowiada". Nic więc dziwnego, że zainteresowanie było ogromne - nadeszło kilkaset listów z odpowiedziami. Wczoraj poznaliśmy zwycięzców tej rywalizacji. »
Dziennik Zachodni Aktualizacja 2010-04-13 06:00:03
Radzimy, jak dokonać korekty zeznania, gdy zauważymy błąd w już złożonym w urzędzie skarbowym formularzu PIT. »
MU Dziennik Zachodni Aktualizacja 2010-04-12 17:41:31
Dziś o odliczeniach w ramach ulgi rehabilitacyjnej - która przysługuje tylko pewnej grupie podatników. »
Dziennik Zachodni Aktualizacja 2010-04-12 17:40:55
Począwszy od rozliczenia rocznego za 2007 r. podatnicy korzystają z odliczeń od podatku w związku z wychowywaniem dzieci na podstawie przepisu art. 27f ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych. - zwanej dalej u.p.d.o.f. »
MU Dziennik Zachodni Aktualizacja 2010-03-30 07:43:51
Od czternastu lat na łamach Polski Dziennika Zachodniego - przy współpracy Business Centre Club i Urzędu Kontroli Skarbowej w Katowicach organizujemy akcję Fiskus podpowiada. Radzimy Czytelnikom jak bezbłędnie wypełnić PIT-a oraz zapraszamy do konkursu wiedzy podatkowej z cennymi nagrodami. Warto więc czytać uważnie wszystkie porady. »
Reklama
Reklama
Co, Twoim zdaniem, przyczyniło się do rozwiązania zagadki śmierci Magdy z Sosnowca
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.