Trwa głosowanie
Pozostało: 33 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Arkadiusz Malitowski
Lubliniec
78głosów -
Marta i Jarosław Lennert
Żory
68głosów -
Adam i Ewa Ucieklak
Janów
47głosów -
Sławosz Małota
Tąpkowice
36głosów -
Waldemar Kukla
Jasienica
35głosów -
Stefan Szulc
Orzech
25głosów -
Mateusz Górny
Mikołów
22głosy -
Edward Tomica
Kozakowice Dolne
17głosów -
Paweł Kala
Truskolasy
14głosów -
Andrzej Kaleta
Hażlach
13głosów -
Paweł Ibek
Udórz
11głosów -
Grzegorz Wilczok
Siemianowice Śląskie
10głosów -
Sebastian Konopka
Miedary
7głosów -
Rafał Kubik
Zbrosławice
6głosów -
Marek Antończyk
Świerklany
5głosów -
Łukasz Ryborz
Zabełków
4głosy -
Sławomir Bochnia
Miedźno
3głosy -
Marek Starczyk
Jaworzno
3głosy -
Marcin Sikora
Goleszów
2głosy -
Jan Suda
Radonia
2głosy -
Bartłomiej Ślązok
Boronów
2głosy -
Norbert Kałuża
Dębowiec
1głos -
Tomasz Jeziorski
Opatów
1głos -
Adam Lach
Wierzbie
1głos -
Dawid Kuś
Wisła Mała
1głos -
Dawid Kura
Lyski
1głos -
Henryk Nierobiś
Wieszowa
1głos -
Paweł Foks
Wilamowice
— -
Wojciech Szramek
Landek
— -
Renata Konieczny
Hażlach
— -
Tadeusz Sikora
Cisownica
— -
Tadeusz Tolasz
Pruchna
— -
Adam Jurczyk
Bartkowice
— -
Elżbieta Ślęzak-Zawadzka
Przyrów
— -
Mariusz Knapik
Staropole
— -
Michał Napora
Turzyn
— -
Piotr Borzęcki
Chmielarze
— -
Bernard Szolc
Gierałtowice
— -
Roman Kampa
Proboszczowice
— -
Barbara Jezierska
Kłobuck
— -
Krzysztof Chudaszek
Kłobuck
— -
Urszula i Andrzej Chudaszek
Miedźno
— -
Jacek Mokros
Kochanowice
— -
Paweł Spik
Kośmidry
— -
Barbara Tabacka
Orzesze
— -
Henryk Hapeta
Mikołów
— -
Marek Grzegorczyk
Orzesze
— -
Paweł Dziuk
Orzesze
— -
Ewelina Nogły
Mizerów
— -
Marian Białas
Poręba
— -
Marek Kuroczik
Cyprzanów
— -
Tomasz Sobola
Maków
— -
Arkadiusz Berda
Księży Las
— -
Antoni Rduch
Połomia
— -
Marcin Piecha
Wodzisław Śląski
— -
Adam Pokwiczał
Sławniów
— -
Grzegorz Matyja
Irządze
— -
Jakub Wątor
Niegowonice
— -
Jerzy Grabowski
Irządze
— -
Maciej Żmuda
Zawadka
— -
Marta Łapaj
Rokitno
— -
Rafał Kalamat
Przychody
— -
Tomasz Szarek
Rokitno
— -
Zbigniew Czech
Jeziorowice
— -
Ewa Gawlas
Jeleśnia
— -
Przemysław Rapacz
Bierna
— -
Jan Klimczak
Jeleśnia
— -
Jolanta Gacki
Piekary Śląskie
— -
Andrzej Lubszczyk
Jastrzębie-Zdrój
— -
Zbigniew Rakowiecki
Koziegłowy
— -
Bohdan Chudaszek
Łobodno
— -
Piotr Przewoźnik
Pielgrzymowice
—