Człowiek Roku 2016: głosowanie na finiszu. Kto aktualnie...

  Człowiek Roku 2016: głosowanie na finiszu. Kto aktualnie jest w czołówce?

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Człowiek Roku 2016: głosowanie na finiszu. Kto aktualnie jest w czołówce?

  ©mat. plebiscytu

  Człowiek Roku 2016: plebiscyt Dziennika Zachodniego cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba głosów, jakie spływają na wybranych przez Państwa faworytów. I właśnie oni zasługują na docenienie, a okazją do tego jest trwający plebiscyt, który powoli zbliża się do końca. Głosy można oddawać jeszcze tylko do 17 marca.
  Człowiek Roku 2016: głosowanie na finiszu. Kto aktualnie jest w czołówce?

  ©mat. plebiscytu

  Głosowanie w finale wojewódzkim trwa od 17 lutego 2017 r. do 17 marca 2017 r do godz. 11:59. Głosowanie za pomocą klików i Facebooka trwało do 10 marca 2017 r. do godz. 11.59.

  O zwycięstwie w plebiscycie decyduje największa suma liczby głosów, zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem SMS Premium, Facebooka oraz klików. Posiedzenie kapituły plebiscytu odbędzie się 21 marca 2017 r., a dzień później ogłoszone zostaną wyniki. Wtedy też poznamy Człowieka Roku 2016 w woj. śląskim.


  Aktualnie w plebiscycie na Człowieka Roku 2016 w woj. śląskim na prowadzeniu znajduje się Witold Krieser z Bytomia. Ma 52 tys. 244 głosy. Drugie miejsce zajmuje Witold Osmalak z Mikołowa, który zgromadził 42 tys. 634 głosy. Trzecia pozycja dla Moniki Sochy z Bielkska - Białej. Na razie zebrała 39 tys. 868 głosów. Sytuacja na czołowych miejscach cały czas się jednak zmienia, tak więc warto wspierać swoich faworytów.

  Na czwartym miescu znajduje się z 37 tys. 237 głosami Dawid Dąbrowski z Bytomia. Piąta lokatę zajmuje Robert Mrozek z Tarnowskich Gór. Ma 25 tys. 614 głosów. Szósta jest Bernadeta Szolc z Zabrza, która zebrała 24 tys. 301 głosów. Karol Wołowiec z Tarnowskich Gór jest siódmy. Ma obecnie 23 tys. 211 głosów.

  TUTAJ ODDACIE GŁOSY NA CZŁOWIEKA ROKU 2016 W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

  W naszym plebiscycie nie może oczywiście zabraknąć nagród. Zwycięzcy etapu powiatowego zostaną zaprezentowani na łamach tygodników powiatowych, a laureaci etapu wojewódzkiego zostaną zaprezentowani na łamach Dziennika Zachodniego, otrzymają też statuetki i dyplomy podczas uroczystej gali.

  Laureaci pierwszych miejsc szczebla powiatowego, trzej laureaci szczebla wojewódzkiego oraz kapituły otrzymają bilety na wielkie show iluzji pt.„Iluzjoniści. Pierwsze starcie” w reżyserii Janusza Józefowicza, które odbywać się w kwietniu br. w Katowicach. To dwugodzinny spektakl z udziałem 5 wybitnych, polskich iluzjonistów z oprawą muzyczną stworzoną przez braci Podolskich (Bucket Guys), którzy grają na żywo. To widowisko nowoczesne, interaktywne, pełne technologii – rolę kurtyny pełni np. olbrzymi ekran LED. Więcej na http://www.iluzjonisci.com/

  Człowiek Roku 2016: już dziś zapraszamy na galę finałową, która odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w Filharmonii Śląskiej. Zapraszamy laureatów miejskich i powiatowych eliminacji na to finałowe spotkanie, podsumowujące plebiscyt Człowiek Roku 2016, na którym najlepsi otrzymają specjalne dyplomy i podziękowania.

  Serdecznie zapraszamy do głosowania. Doceńmy tych, którzy na co dzień robią więcej niż wynika to z ich codziennych obowiązków. Pokażmy im, że dobro, które dają nam w codziennych, często małych sprawach wraca. Niech Ci, którzy poświęcają swój prywatny czas innym, pomagają, ale też mają dobre pomysły, aby miejsce, w którym żyjemy było lepsze, zostaną docenieni. Niech ten tytuł zmobilizuje ich w dalszej pracy i pomoże osiągać nowe cele.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama