Ważne
  To dosłownie ostatnie godziny na wybór Eko-Kobiety!

  To dosłownie ostatnie godziny na wybór Eko-Kobiety!

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Wieczorek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Głosowanie trwa do piątku, 23 września, do godz. 11.59

  Głosowanie trwa do piątku, 23 września, do godz. 11.59 ©arc.

  To już prawie finał naszego plebiscytu na „Eko – Kobietę województwa śląskiego 2016 roku”. Głosowanie trwa tylko do piątku, do godz. 11.59. Jeszcze tego samego dnia, o godz. 15.00, zbierze się Kapituła, która spośród wszystkich biorących udział w głosowaniu, wybierze swoje 3 Laureatki. Poznamy je 1 października, podczas Gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas tego wydarzenia nastąpi podsumowanie naszego plebiscytu.
  Głosowanie trwa do piątku, 23 września, do godz. 11.59

  Głosowanie trwa do piątku, 23 września, do godz. 11.59 ©arc.

  To dosłownie ostatnie godziny na oddanie głosu. Zaprezentowaliśmy Państwu 60 kandydatur z całego Śląska. Są wśród nich eko –liderki w swoim środowisku. – To są panie, które pracują i żyją troszcząc się o innych. To „inni” oznacza całe nasze otoczenie. Wyraża się to w trosce o Ziemię, o zwierzęta, o to co jest wokół nas – opowiada Dorota Stasikowska – Woźniak, dyrektor generalna Dress for Success, stowarzyszenia, które wraz z Dziennikiem Zachodnim organizuje plebiscyt na „Eko – Kobietę 2016”.

  Kandydatki do tego zaszczytnego tytułu wykonują różne zawody, bo znajdziemy tutaj ekspertki ds. prawa ochrony przyrody, pracownice naukowe, właścicielki dużych firm, ale także gospodynie domowe, które od najmłodszych lat wpajają swoim dzieciom eko – postawy i eko – zachowania. Panie wykonują różne zawody ale łączy jeden cel. Starania o to, by środowisko wokół nas było czyste, przyjazne i piękne. - Najważniejszą cechą zgłoszonych kandydatek jest szacunek do siebie nawzajem i do przyrody. Te panie posiadają pewien rodzaj „uważności”, czyli potrafią obserwować otoczenie - opowiada poseł na Sejm RP Gabriela Lenartowicz, członkini Kapituły plebiscytu.

  Głosowanie w naszym plebiscycie odbywa się będzie za pomocą 3 kanałów: systemu SMS Premium (koszt 2,46 zł z VAT), portalu społecznościowego Facebook oraz strony internetowej dziennikzachodni.pl/eko-kobieta i trwa do 23.09, do godz. 11.59. Jeden wysłany SMS to 10 głosów w plebiscycie na daną kandydaturę (uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej ilości e-wydań). Głosowanie za pośrednictwem strony internetowej www.dziennikzachodni.pl/eko-kobieta następuje po kliknięciu w przycisk „GŁOSUJ ZA” (jedno kliknięcie to 1 oddany głos, dzienny limit głosów tą formą wynosi 5 kliknięć). Głosowanie za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook polega na udostępnieniu postu na swojej tablicy, a następnie kliknięciu „GŁOSUJ ZA” lub „TAK” przy nazwisku kandydatki (jedno kliknięcie to 3 głosy, dzienny limit wynosi 1 kliknięcie). O zwycięstwie w plebiscycie decyduje suma liczby głosów zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem: SMS Premium, strony internetowej oraz portalu Facebook.

  Przejdź do głosowania  Gala wręczenia nagród Laureatkom plebiscytu odbędzie się 1 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Gospodarzem tego wydarzenia jest stowarzyszenie Dress for Success. Gościem honorowym będzie m.in. Jolanta Kwaśniewska - była pierwsza dama, Dorota Soszyńska, Solange Olszewska oraz Krystyna Kaszuba.

  *Drastyczna podwyżka cen wody na Śląsku od stycznia. Ile?
  * Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
  *Tragiczny wypadek w Koziegłowach. 2 osoby zginęły w zderzeniu fiata z ciężarówką ZDJĘCIA
  * Zaginęły: 17-letnia Małgorzata Marzec i 15-letnia Angelika Kaczor. Gdzie są?
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama