Ważne
  Wybieramy Krystynę XX-lecia

  Wybieramy Krystynę XX-lecia

  KD

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wybieramy Krystynę XX-lecia

  ©ARC

  Wybieramy Krystynę XX-lecia. W ten sposób chcemy uhonorować wspaniałe kobiety. Lekarki, nauczycielki, artystki, gospodynie.
  Wybieramy Krystynę XX-lecia

  ©ARC

  Już w marcu w Katowicach królować będą Krystyny. W Mieście Muzyki odbędzie się XX Jubileuszowy Zjazd Krystyn. Świętowanie będzie wyjątkowo huczne i trwać będzie nawet cztery dni.

  Także „Dziennik Zachodni”, który wspiera imieniny Krystyn od pierwszych zjazdów, przygotował wyjątkowy plebiscyt. Wraz z Czytelnikami i Internautami wybieramy Krystynę XX-lecia. Do tej pory do naszego plebiscytu zgłosiło się blisko 50 pań.
  Rywalizacja między nimi jest wyjątkowo zacięta. Liderka głosowania zmienia się nawet kilka razy w ciągu dnia. Wczoraj prym wiodły: Krystyna Krzekotowska, reprezentantka Warszawy oraz Krystyna Zawadzińska z Konina. W czołówce były też panie ze Śląska. Krystyna Garbas z Rydułtów i Krystyna Drzazga z Bytomia.

  WEŹ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE

  To, która z pań otrzyma tytuł Krystyny XX-lecia, zależy wyłącznie od Państwa. Na swoje faworytki można głosować do 3 marca, do godz. 11.59. Wystarczy wysłać SMS na numer 72355, w treści wpisując prefiks DZKRYSTYNA. (po kropce wpisując numer wybranej kandydatki). Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT), dzięki SMS-owi na koncie naszej faworytki przybędzie 10 głosów.

  Cały czas czekamy na kolejne zgłoszenia Krystyn, których pracę warto docenić. Bowiem plebiscyt jest właśnie po to, aby z grona wspaniałych Krystyn wybrać tę, która Państwa zdaniem najbardziej zasługuje na uhonorowanie za swoją pracę. Kobieta, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma okolicznościową statuetkę i tytuł Krystyny XX-lecia.

  XX Jubileuszowy Zjazd Krystyn w tym roku odbędzie się pod hasłem „Krystyny w Katowicach - Mieście Muzyki”. - To będzie wyjątkowy zjazd. Krystyny przyjadą do Katowic, czyli miasta, w którym przygoda z hucznymi imieninami się zaczęła - podkreśla Krystyna Papiernik ze Stowarzyszenia Krystyn.

  Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie zjazdkrystyn.pl. Dziennik Zachodni jest patronem medialnym wydarzenia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama