Ważne
  Menedżer Roku 2016: Ostatni dzień na zgłaszanie kandydatów

  Menedżer Roku 2016: Ostatni dzień na zgłaszanie kandydatów

  DRAPA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Menedżer Roku 2016: Ostatni dzień na zgłaszanie kandydatów
  W plebiscycie „Menedżer Roku 2016” prezentujemy najlepszych specjalistów od zarządzania w regionie.- Wybór tego najlepszego Menedżera Roku spośród tylu firm i instytucji z całego województwa z pewnością nie będzie łatwy - uważa wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, który jest w Kapitule Plebiscytu.
  Menedżer Roku 2016: Ostatni dzień na zgłaszanie kandydatów
  Mamy coraz więcej kandydatów w naszym plebiscycie. Spośród nich wybrany zostanie Menedżer Roku 2016 w województwie śląskim, a można na nich głosować do 17 kwietnia. Do dzisiaj możemy natomiast dodawać nowych kandydatów (szczegóły w ramce obok). Dziś prezentujemy też menedżerów, którzy obecnie zajmują pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach (stan głosów na środę, godzina 15). Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 11 maja podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

  To bez wątpienia największe biznesowe wydarzenie w Europie Centralnej, co tylko potwierdzają statystyki. W ostatniej, ósmej edycji wzięła udział rekordowa liczba ośmiu tysięcy uczestników, z których 94 proc. zadeklarowało, że przyjedzie do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach także w tym roku. Będzie to świetna okazja do tego, by uhonorować najlepszych specjalistów od zarządzania w naszym regionie.

  Top Menedżera województwa śląskiego wybierze Kapituła Plebiscytu. Znalazł się w niej między innymi wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, który uważa, że w naszym regionie jest coraz więcej firm prowadzonych przez ambitnych i zdolnych menedżerów. - Nasze województwo jest bowiem pełne potencjału, co zresztą zostało zauważone - zaznacza Jarosław Wieczorek.

  - Dowodem jest chociażby rządowa Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, czyli tzw. plan Morawieckiego, w który wpisuje się porozumienie na rzecz zintegrowanej polityki rozwoju województwa śląskiego, stworzone niedawno przez Wojewódzką Radę Dialogu Społecznego. Sama rada składa się z najwybitniejszych przedstawicieli różnych środowisk: naukowych, pracowników i pracodawców. Dzięki wspólnej pracy udało się stworzyć niezwykle ważny dokument, w którym zapisane są działania, mające na celu rozwój regionu. Ten rozwój już następuje, ale dzięki rodzimym, miejscowym przedsiębiorcom może on nabrać większej dynamiki - podkreśla wojewoda śląski.

  Menedżer Roku KATEGORIA DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Menedżer Roku KATEGORIA MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Menedżer Roku KATEGORIA ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA


  Jarosław Wieczorek wskazuje też na to, że Śląsk to z jednej strony tradycyjne, wielopokoleniowe firmy, a z drugiej nowoczesne startupy i w obu przypadkach znajdziemy świetnie wyszkoloną, specjalistyczną kadrę. - Sądzę więc, że wybór tego najlepszego Menedżera Roku, spośród tylu firm i instytucji z całego województwa, z pewnością nie będzie łatwy - podsumowuje wojewoda. Zachęcamy do głosowania na swoich faworytów.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama