Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 PLEBISCYT TRWA

  Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 PLEBISCYT TRWA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 PLEBISCYT TRWA
  Plebiscyt Menedżer Roku 2016 województwa śląskiego rozpoczęty! Kim są menedżerowie zarządzający firmami? Wizjonerami, którzy wymagają, by ich myśli łapano w locie? Liderami, których jedno słowo pociągnie zespół? Menedżerowie, właściciele, ludzie biznesu. Chcemy ich policzyć, chcemy się od nich nauczyć, chcemy zobaczyć ludzi dzięki, którym firmy z naszego regionu liczą się nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Przecież mówisz „Śląsk”, myślisz „przemysł”. Ten przemysł buduje armia mistrzów.
  Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 PLEBISCYT TRWA
  Menedżerowie, pokażcie się. Otwieramy prestiżowy plebiscyt na Menedżera Roku województwa śląskiego 2016

  Mistrzów, którzy czynią z województwa śląskiego drugi najważniejszy biznesowo region w Polsce. Miejsce, gdzie warto inwestować, miejsce, gdzie działa pół miliona firm, z których większość dobrze sobie radzi. Menedżerowie-mistrzowie to niezwykle barwna grupa, co wynika już nawet ze statystyk.
  Są tacy, którzy wdrażają nowe modele zarządzania w starych firmach wydobywczych. Ale i tacy, którzy rozpoczęli karierę w nowych technologiach i już robią furorę w Europie, choć od imprezy, kiedy zakładali z kolegą firmę, nie minęło nawet pięć lat. Są doświadczeni menedżerowie, po szkołach i kursach, stażach w handlu zagranicznym, a nawet epizodach w administracji. Ale są i liderzy intuicyjni, którzy brak wiedzy na temat zarzadzania ludźmi i przedsiębiorstwem nadrabiają entuzjazmem. I świetnie na tym wychodzą.

  Potrafimy na Śląsku docenić ludzi kultury, budować im pomniki, honorować w salach koncertowych. Potrafimy cenić ludzi nauki, a wybitni lekarze są wręcz naszą wizytówką. Dumni jesteśmy ze sportowców, a wspomnienia o futbolowych czasach świetności to część ballady o śląskiej tożsamości. A czy potrafimy docenić ludzi biznesu?

  Menedżer Roku KATEGORIA DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Menedżer Roku KATEGORIA MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Menedżer Roku KATEGORIA ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA


  Wraz z naszym merytorycznymi partnerami – firmą doradczą PwC Polska, której w świecie globalnego biznesu nie trzeba przedstawiać oraz Bisnode Polska, europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz, chcemy pokazać najlepszych menedżerów województwa śląskiego. Otwieramy plebiscyt, w ramach którego wsłuchamy się w opinie czytelników i internautów. Specjaliści z PwC pomogą nam w weryfikacji. Swój głos będzie miała także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera Województwa Śląskiego 2016. Liczymy, że będzie to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w tej branży. Zakończenie edycji zaplanowaliśmy na maj, na jedno z największych w Europie spotkań biznesu, czyli na Europejski Kongres Gospodarczy.  
     
  Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 ZASADY
  • ·       Głosowanie internautów i czytelników wyłoni laureatów w 3 kategoriach: mała firma (10-49 pracowników), średnia firma (mniej niż 250 pracowników), duża firma (250 i więcej pracowników). Na swoich faworytów będzie można głosować za pomocą Facebooka, kliknięć na stronie dziennikzachodni.pl oraz SMS-ów.
  • ·       Zgłaszanie kandydatur do plebiscytu już jest możliwe przez ankietę dostępną pod linkiem: Menedżer Roku
  • ·       Regulamin i informacje na temat plebiscytu znajdą Państwo, klikając w poniższy link:
   Regulamin plebiscytu Menedżer Roku
  • ·       Spośród kandydatów biorących udział w plebiscycie, Kapituła Plebiscytu wybierze swojego laureata, przyznając mu tytuł Top Menedżera woj. śląskiego 2016 roku.
  • ·       Zgłoszenia kandydatur do plebiscytu przyjmujemy od 17 lutego. Głosowanie czytelników i internautów będzie trwało od 17 marca do 17 kwietnia. Kapituła zbierze się 19 kwietnia, a wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone 11 maja podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
  • ·       Partnerami plebiscytu są: PwC Polska, Bisnode Polska, Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama