NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla nauczycieli

  NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla nauczycieli

  DM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.dziennikzachodni.pl/nauczycielnamedal  UWAGA: Dla nauczycieli przygotowaliśmy grafiki do postów na Facebooku oraz projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

  KLIKNIJ I POBIERZ  DODAJ ZDJĘCIE I LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

  Na liście aktualnych wyników głosowania przy imieniu i nazwisku nauczyciela może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydata, na którego chcą oddać głos.
  Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie i link


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych.

   PLAKATY

   Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowujemy plakaty zachęcające do głosowania.


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisie www.dziennikzachodni.pl oraz na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie - w każdy piątek w tygodnikach dołączanych do "Dziennika Zachodniego".


  Informacji o akcji udziela Klaudia Łuniewska - tel. 502 499 556, e-mail: klaudia.luniewska@polskapress.pl


  Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo