Pocztowiec Roku 2016: Pierwszy etap plebiscytu za nami...

  Pocztowiec Roku 2016: Pierwszy etap plebiscytu za nami GŁOSOWANIE ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

  Katarzyna Kapusta

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Plebiscyt Pocztowie trwa w etapie wojewódzkimPRZEJDŹ DO GŁOSOWANIAPLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA LISTONOSZPLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA ASYSTENT RO

  Plebiscyt Pocztowie trwa w etapie wojewódzkim PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA LISTONOSZ PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA ASYSTENT ROKU

  Zakończył się pierwszy etap plebiscytu na Najbardziej Przyjazną Placówkę Pocztową. Wybraliście placówki, które Waszym zdaniem dbają o miłą atmosferę, a kasjerki z uśmiechem na ustach przyjmują i wydaja nasze listy. Drugiego września rusza etap wojewódzki. Będzie to także okazja, aby docenić listonoszy i asystentów pocztowych.
  Plebiscyt Pocztowie trwa w etapie wojewódzkimPRZEJDŹ DO GŁOSOWANIAPLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA LISTONOSZPLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA ASYSTENT RO

  Plebiscyt Pocztowie trwa w etapie wojewódzkim PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA LISTONOSZ PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA ASYSTENT ROKU

  Głosownie na Najbardziej Przyjazną Placówkę Pocztową rozpoczęło się na początku sierpnia. Zgodnie z regulaminem głosy można było oddawać na trzy sposoby: przy pomocy SMSów, klików na stronie internetowej naszemiasto.pl oraz przy pomocy Facebooka.

  Do drugiego, finałowego etapu, przejdą 3 placówki, które uzyskały najwięcej głosów internautów w lokalnych etapach. Placówki pocztowe, które osiągnęły największą liczbę głosów w danym powiecie i tym samym zajęły pierwsze miejsce zostaną zaprezentowane na łamach odpowiedniego tygodnika powiatowego.

  2 września o godzinie 12 rusza etap wojewódzki.

  Oprócz tego przez cały sierpień mieliście Państwo okazję zgłaszać kandydatury na Listonosza Roku 2016 oraz asystenta Pocztowego Roku 2016. Głosowanie w tych kategoriach także rusza 2 września o godzinie 12. Głosować można przy pomocy SMS-ów, klików na stronach internetowych dziennikzachodni.pl oraz naszemiasto.pl, a także przy pomocy Facebooka.

  PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA
  PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA LISTONOSZ


  PLEBISCYT POCZTOWIEC KATEGORIA ASYSTENT ROKU

  Jeden wysłany SMS to 10 głosów na daną kandydaturę. Każdy może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Przy głosowaniu „kliknięciami” na stronach internetowych - jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu. Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 5 z jednego urządzenia. Głosowanie przy pomocy Facebooka - tu jedno kliknięcie to 3 głosy. Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) to jeden głos za pośrednictwem jednego konta uczestnika.
  O zwycięstwie w plebiscycie decyduje największa ilość głosów oddanych za pośrednictwem SMS-ów, strony internetowej oraz aplikacji internetowej Facebook.

  W przypadku gdy dwie lub więcej kandydatur będą miały łącznie taką samą liczbę punktów, wyższe miejsce w końcowej klasyfikacji zajmie osoba wskazana przez komisję plebiscytową.

  Nie zapomnieliśmy także o nagrodach dla zwycięzców. Laureaci etapu powiatowego zostaną zaprezentowani na łamach odpowiednich tygodników lokalnych Dziennika Zachodniego. Laureaci etapu wojewódzkiego zostaną zaprezentowani na łamach wydania głównego Dziennika Zachodniego.

  Oprócz tego laureaci indywidualni plebiscytów w kategoriach Listonosz Roku i Asystent Pocztowy Roku, za zdobycie pierwszego miejsca otrzymają voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Mazowsze Medi Spa w Ustroniu.
  Podsumowanie plebiscytu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas Święta Poczty Polskiej.

  *Rodzina i przyjaciele z GKS Katowice żegnają tragicznie zmarłego 19-latka WIDEO
  *Trąba powietrzna w Chorzowie ZOBACZ NOWE WIDEO I ZDJĘCIA
  *Pielgrzymka kobiet do Piekar Ślaskich 2016 ZDJĘCIA + WIDEO
  *Alarm bombowy w centrum Katowic EWAKUACJA
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama