Nowy plebiscyt: Smakosz woj. śląskiego. Czekamy na...

  Nowy plebiscyt: Smakosz woj. śląskiego. Czekamy na zgłoszenia!

  Zdjęcie autora materiału

  Arkadiusz Biernat

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Nowy plebiscyt: Smakosz woj. śląskiego. Czekamy na zgłoszenia!
  Gdzie zjemy najpyszniejszą pizzę lub kebaba? Gdzie najlepiej zaprosić ukochaną z okazji urodzin? Kto najlepiej gotuje? Zachęcamy do udziału w zabawie, w której szukamy Smakoszy z województwa Śląskiego. Chcemy wyróżnić najlepsze lokale gastronomiczne, kucharzy i kelnerów. Plebiscyt będzie się odbywał w 7 kategoriach: restauracja, bar/bistro, pizzeria/kebab, piekarnia/cukiernia, kawiarnia, Kucharz i Kelner.
  Nowy plebiscyt: Smakosz woj. śląskiego. Czekamy na zgłoszenia!

  Smakosz woj. śląskiego. Czekamy na zgłoszenia  Głosowanie rozpoczniemy 28 maja, a zakończymy 1 lipca. Zwycięzców wskażą internauci w głosowaniu za pomocą kliknięć na stronie dziennikzachodni.pl, za pomocą Facebooka, także wysyłając SMS-y.

  Warto wziąć udział w naszej zabawie. Oprócz statuetek i dyplomów, zwycięskie lokale zostaną zaprezentowane w lokalnych wydaniach Dziennika Zachodniego. Zwycięzcy w kategoriach indywidualnych otrzymają w nagrodę voucher na weekendowy pobyt w hotelu – niespodziance.

  Kandydatury można już zgłaszać. Można je zgłaszać poprzez stronę internetową www.dziennikzachodni.pl/smakosz. Aby zgłosić lokal należy: podać nazwę lokalu, zdjęcie przedstawiające obiekt, a także krótkie uzasadnienie. Z kolei, aby zgłosić osobę do indywidualnych kategorii należy: podać imię i nazwisko kandydata, jego zdjęcie, a także krótki opis.

  Zgłoszenia do plebiscytu przyjmować będziemy przez cały czas trwania zabawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie.

  Smakosz woj. śląskiego - Restauracja. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Bar/Bistro. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Pizzeria/Kebab. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Piekarnia/Cukiernia. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Kawiarnia. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Kucharz. Zgłoś się i głosuj
  Smakosz woj. śląskiego - Kelner. Zgłoś się i głosuj

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama