Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet województwa śląskiego

Rozpoczynamy plebiscyt 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego. Oto 100 kandydatek, które naszym zdaniem wyróżnia działalność dla regionu, a także talent, przedsiębiorczość, troska o sprawy społeczne. Wszystkie dowodzą, że kobiety w biznesie czy polityce, w samorządzie czy na uczelni, są równie skuteczne jak mężczyźni, a nierównowaga płci w życiu to marnowanie potencjału kobiet.

Chcemy, Drodzy Czytelnicy, abyście w głosowaniu wybrali z zaprezentowanej setki przedsiębiorczych kobiet te, które, waszym zdaniem, powinny znaleźć się w gronie 50 najbardziej wpływowych. Głosować można już dziś wysyłając SMS pod numer 72355 z prefiksem na wybraną kandydatkę (np. DZWK.106). Koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT. Od 10 marca 5 głosów w ciągu doby można też oddać metodą tradycyjną za pomocą tzw. klików.

Głosowanie potrwa do 27 marca br. do godz. 11.59. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwać będzie kapituła, którą przedstawimy na łamach Dziennika Zachodniego. Po wybraniu 50 najbardziej wpływowych kobiet kapituła spośród nich wybierze 10 pań, które zasługują na szczególne wyróżnienie.

Pierwsza edycja plebiscytu odbyła się w 2009 r., laureatką została Krystyna Bochenek, wtedy wicemarszałek Senatu. Zapraszamy do głosowania.

Partnerem plebiscytu jest Telewizja Silesia

Regulamin plebiscytu

Ostatnie plebiscyty

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo