Mistrz Handlu: kto otrzyma ten tytuł w Świętochłowicach?

  Mistrz Handlu: kto otrzyma ten tytuł w Świętochłowicach?

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Szukamy Mistrza Handlu w Świętochłowicach
  1/4
  przejdź do galerii

  Szukamy Mistrza Handlu w Świętochłowicach ©Mat. plebiscytu

  Trwa nasz plebiscyt, w którym wybieramy Mistrza Handlu w danym powiecie, a następnie w województwie. Poznajcie kandydatów ze Świętochłowic. Wybieramy sprzedawcę, butik, kwiaciarnię i sklep roku.
  Wybieramy „Mistrzów handlu”. Celem naszego nowego plebiscytu jest promocja mniejszych punktów handlowych, które działają na rynku, pomimo dużej konkurencji ze strony sieciowych marketów. Mistrzów handlu 2017 wybieramy w pięciu kategoriach: sprzedawca roku, sklep roku, kwiaciarnia roku oraz butik roku.

  W Świętochłowicach w kategorii sprzedawca roku prowadzi Mirella Jóźwiak z piekarni Emilia Kristoff (Lipiny, ul. Wieczorka 7). Można na nią głosować wysyłając SMS o treści DZS.195 na numer 72355. Na drugim miejscu jest Aleksandra Rutkowska z butiku „Ohh la la” (DZS.192).

  - W butiku „Ohh la la” pracuję od czerwca 2014 roku. Najważniejsza w moim zawodzie jest szczerość. Nawet jeżeli coś sprzedam, a klient wyjdzie niezadowolony, to nie wróci. Trzeba dopasować ubrania do figury. Najważniejsze jednak jest to, by klient dobrze się czuł w danym kroju czy kolorze - mówi Aleksandra Rutkowska, sprzedawczyni.

  Jak i gdzie głosować?
  MISTRZOWIE HANDLU - wybieramy najlepsze sklepy oraz najsympatyczniejszych sprzedawców

  - Osobiście lubię styl sportowy i wygodny. Obecnie jednak dominuje styl boho, czyli eleganckie, ale zwiewne i naturalne stroje - dodaje.

  Butik od lat odwiedzają stali klienci. Towar często przywożony jest „pod klienta”. W sklepie dominują polscy producenci. Jak mówi pani Aleksandra, w zawodzie sprzedawcy ważny jest kontakt z ludźmi. To jest podstawa.

  - To przede wszystkim praca z ludźmi. Gdy ktoś wchodzi, zwracam uwagę na to, w co jest ubrany i jaki ma temperament. Na tej podstawie proponuję konkretne ubrania - podkreśla Aleksandra Rutkowska.

  W kategorii sklep roku 2017 na pierwszym miejscu jest na razie sklep „Rolnik” w Chropaczowie (ul. Łagiewnicka 4). Można na niego głosować wysyłając SMS o treści DZSK.182. Na drugim miejscu jest piekarnia Emilia Kristoff w Lipinach (DZSK.247). W kategorii kwiaciarnie nie ma jeszcze lidera. W naszym plebiscycie bierą udział kwiaciarnie: „Tulipan” (DZK.95), „U Małgorzatki” (DZK.94) i „Kwiaciarnia z charakterem” (DZK.93). Z kolei bezkonkurencyjny w kategorii butik jest sklep odzieżowy „Ohh la la” (DZB.72).

  Mistrzów Handlu w Świętochłowicach wybieramy do 21 lipca (do godziny 20.59). Nagrody dla zwycięzców z każdego miasta i powiatu oraz dla laureatów wojewódzkich zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Mistrzów Handlu, która odbędzie się w sierpniu w Katowicach. Na swoich faworytów można głosować wysyłając SMS pod nr 72355 (koszt : 2,46 zł z VAT) w treści wiadomości wpisując prefiks przyporządkowany danemu sklepowi bądź sprzedawcy. Prefiksy oraz aktualne wyniki plebiscytu można znaleźć na naszej stronie: www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/handel.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama