Pobeskidzie - Lech Poznań 2:3 w półfinale PP [RELACJA LIVE]

PS
Lech Podbeskidzie
Lech Podbeskidzie Paweł Jaskółka/Ekstraklasa.net
Lech Poznań w finale Pucharu Polski! Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wykorzystało ogromnej szansy na pokonanie Lecha i awans do finału PP. A było tak blisko. Piłkarze zaprzepaścili szansę w ciągu dwóch minut. Stracili dwie bramki w dwie minuty!

Dwie minuty i dwa gole. Najpierw w 77 minucie Semir Stilic, a potem w 78 minucie Artioms Rudnevs. Podbeskidzie na kolanach. Potem jakby na dobicie w doliczonym czasie gry Rudnevs strzelił na 2:3.

Na nic zdało się zaangażowanie przez cały mecz i dwie wcześniejsze bramki Damiana Chmiela w 27 min. i Piotra Malinowskiego w 60 minucie.

Jak można było stracić dwie bramki w dwie minuty?

ZOBACZ RELACJĘ LIVE Z MECZU. PRZEŚLEDŹ JESZCZE RAZ WSZYSTKIE AKCJE MINUTA PO MINUCIE

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się bramkowym remisem 1:1, dzięki trafieniu przez Adama Cieślińskiego z … 93 minuty. Poznaniacy poczuli się zbyt pewni i doszło do zaskakującego zakończenia z pozoru zwycięskiego pojedynku.

Jedyną bramkę zdobył dla Lecha Poznań, sprowadzony zimą, Bartosz Ślusarki. Przed tym sezonem, drużyny te spotkały się wyłącznie raz, także w Pucharze Polski. Było to w sezonie 2006/07, w 1/16 Pucharu. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli piłkarze z Poznania, którzy na wyjeździe zwyciężyli 2:1.